Vnitřní nazírání - Daniel J. Siegel
Vnitřní nazírání
7,10 €
Knihy
E-knihy

Vnitřní nazírání

Nová věda osobní transformace

Triton, 2014
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Triton, 2014

Dokážeme změnit svůj mozek? Je možné zbavit se zdánlivě neřešitelných konfliktů i zakořeněných stereotypů v chování a ve vztazích, které nám komplikují život?...

Čítaj viac

7,10 €

Bežná cena Bežne 18,15 €

Ušetríte 61%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Dokážeme změnit svůj mozek? Je možné zbavit se zdánlivě neřešitelných konfliktů i zakořeněných stereotypů v chování a ve vztazích, které nám komplikují život?

Americký neurovědec Daniel Siegel, zakladatel oboru interpersonální neurobiologie, přichází s převratnou teorií. Mozek má podle něj empatickou schopnost vhledu – vnitřního nazírání, která je předpokladem sociální inteligence. Pomocí vnitřního nazírání můžeme provádět pozitivní změny ve svém mozku – a ve svém životě. Tato syntéza nejnovějších poznatků neurovědy a vývojové psychologie s východními meditačními technikami nabízí pozoruhodné možnosti v léčbě nejrůznějších psychických potíží a poruch v každém věku – od puberty až po stáří.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vnitřní nazírání - Daniel J. Siegel
Urob mi to! - Stela Rouge
14,09 €
Ušetríte 13,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
352
Vydavateľstvo
Triton
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
196807
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Monuuu
18.5.2015
Ľahko napísaná ťažká téma
V tejto knihe sa autor venuje pomerne zložitej téme - vývinu mozgu dieťaťa vzhľadom na jeho skúsenosti v ranom detstve. Ako študenta zaoberajúceho sa touto problematikou ma kniha veľmi zaujala, je písaná "polopate", takže aj laik nemá problém pochopiť, čo chce Siegel povedať. Prináša mnoho kazuistík zo života, na ktorých ďalej vysvetľuje svoje zistenia. Asi by som ju neodporúčala na relaxačné večerné čítanie v posteli, bude ale určite zaujímavou pre každého, kto sa zaoberá, alebo sa plánuje zaoberať detskou psychológiou z medicínskeho neurologického hľadiska. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vnitřní nazírání - Daniel J. Siegel
Urob mi to! - Stela Rouge
14,09 €
Ušetríte 13,56 €

„Neposudzujte knihu ako ženu – podľa pekného vzhľadu.“

Guy de Maupassant