Poézia a galeje - Eugen Kramár
Poézia a galeje
9,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Kniha jedného z najvýznamnejších slovenských architektov nám odhaľuje nielen ťažký život, ale aj rozsiahlu tvorbu a dielo prof. Ing. arch. Eugena... Čítať viac

9,90 €
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha jedného z najvýznamnejších slovenských architektov nám odhaľuje nielen ťažký život, ale aj rozsiahlu tvorbu a dielo prof. Ing. arch. Eugena Kramára, Dr. h. c.

Zámerom vydavateľa bolo predovšetkým informovať širokú verejnosť o tom, že mnohé stavby, okolo ktorých často chodíme a užívame ich (Divadlo P. O. Hviezdoslava, Národná banka - dnes City Gate, Nová pošta - dnes Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, Krajský úrad v Bratislave, Hotel FIS na Štrbskom Plese a mnoho ďalších), sú dielom tohto architekta. E. Kramár nám dáva možnosť nahliadnuť do svojich myšlienok, do bohatstva jeho odbornosti, šírky a hĺbky jeho vedomostí v odbore a vzdelanostnej úrovne vo všeobecnosti. Dozvieme sa o práci na projektoch, živote vo vojnových časoch a o krutých rokoch nespravodlivého väzenia nielen jeho, ale aj mnohých významných osobností nášho národa.

V knihe je okrem čierno-bielych fotografií, kresieb a architektonických návrhov aj farebná príloha fotografií najvýznamnejších stavieb architekta Eugena Kramára.
Čítať viac
144 strán
Väzba
pevná väzba
Rozmer
230×230 mm
Hmotnosť
730 g
ISBN
9788089123117
Rok vydania
2014
Naše katalógové číslo
196538
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
SAMO

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa vám páčila kniha?

„Úlomky roztrieštenej ľudskosti boli natoľko bežné, že ich človek rýchlo vypustil z hlavy. “

Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
Smrtiaca biela
Robert Galbraith, J.K. Rowling