Knihy
E-knihy
9,61 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 3%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha jedného z najvýznamnejších slovenských architektov nám odhaľuje nielen ťažký život, ale aj rozsiahlu tvorbu a dielo prof. Ing. arch. Eugena Kramára, Dr. h. c.

Zámerom vydavateľa bolo predovšetkým informovať širokú verejnosť o tom, že mnohé stavby, okolo ktorých často chodíme a užívame ich (Divadlo P. O. Hviezdoslava, Národná banka - dnes City Gate, Nová pošta - dnes Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, Krajský úrad v Bratislave, Hotel FIS na Štrbskom Plese a mnoho ďalších), sú dielom tohto architekta. E. Kramár nám dáva možnosť nahliadnuť do svojich myšlienok, do bohatstva jeho odbornosti, šírky a hĺbky jeho vedomostí v odbore a vzdelanostnej úrovne vo všeobecnosti. Dozvieme sa o práci na projektoch, živote vo vojnových časoch a o krutých rokoch nespravodlivého väzenia nielen jeho, ale aj mnohých významných osobností nášho národa.

V knihe je okrem čierno-bielych fotografií, kresieb a architektonických návrhov aj farebná príloha fotografií najvýznamnejších stavieb architekta Eugena Kramára.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Poézia a galeje - Eugen Kramár
Friedrich Weinwurm - Henrieta Moravčíková
75,97 €
Ušetríte 2,93 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Hmotnosť
730 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
SAMO
Rozmer
230×230 mm
ISBN
9788089123117
Naše katalógové číslo
196538

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Poézia a galeje - Eugen Kramár
Friedrich Weinwurm - Henrieta Moravčíková
75,97 €
Ušetríte 2,93 €

„Narozdiel od obrazovky počítača, knihu si môžeš zobrať so sebou do postele.“

Daniel J. Boorstein