Knihy
E-knihy

Spoločnosť s ručením obmedzeným

IURIS LIBRI, 2014
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI, 2014

Výsledkom úsilia kolektívu zostavovateľov je komplexné, prehľadné a veľmi výstižné spracovanie judikatúry v rámci problematiky spoločnosti s ručením obmedzeným. Spoločnosť s ručením obmedzeným je nositeľkou množstva inšpiratívnych prvkov tak...

Čítaj viac

23,94 €

Bežná cena Bežne 24,00 €

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Výsledkom úsilia kolektívu zostavovateľov je komplexné, prehľadné a veľmi výstižné spracovanie judikatúry v rámci problematiky spoločnosti s ručením obmedzeným. Spoločnosť s ručením obmedzeným je nositeľkou množstva inšpiratívnych prvkov tak v teoretickej, ako aj v praktickej rovine, čo potvrdzuje aj rozhodovacia prax súdov. V porovnaní s inými obchodnými spoločnosťami spoločnosť s ručením obmedzeným má nesporné ekonomické výhody a široké možnosti využitia, čím sa právna forma spoločnosti s ručením obmedzeným stala jednou z najrozšírenejších podnikateľských foriem. Cieľom predkladanej publikácie je poukázať na aplikačné problémy, z ktorých mnohé vyplývajú z platnej právnej úpravy. Zároveň by publikácia mala odbornej verejnosti pomôcť pri riešení každodenných situácií tak, aby poskytovala aj priestor pre komplexné ponímanie jednotlivých čiastkových problémov. Vybraté zaujímavé rozhodnutia slovenských, ako aj českých súdov boli vhodne upravené tak, aby čitateľ mal prehľad o rozhodovacej praxi. Publikácia je systematicky koncipovaná do deviatich častí. Zatriedenie jednotlivých rozhodnutí do konkrétnej časti je v mnohých prípadoch len orientačné, keďže konkrétna právna veta často rieši viacero problémov týkajúcich sa tejto problematiky. Pevne veríme, že predkladaná publikácia bude pre čitateľov prínosná a podnetná. Čitateľom prajeme, aby im priniesla nové poznatky, zaujímavú diskusiu a výmenu názorov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Spoločnosť s ručením obmedzeným - Ján Golian a kolektív
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
34,53 €
Ušetríte 1,97 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
286
Hmotnosť
375 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
IURIS LIBRI
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788089635153
Naše katalógové číslo
194795

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Milan Kováčik
21.5.2015
judikatúra s. r. o.
Publikácia je zameraná na vysvetlenie aplikačných problémov pri riešení situácií v každodennej praxi s. r. o. z hľadiska právnych a legislatívnych predpisov.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Spoločnosť s ručením obmedzeným - Ján Golian a kolektív
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
34,53 €
Ušetríte 1,97 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green