Knihy
E-knihy

Nemčina pre samoukov a pre jazykové kurzy

Učebnica s dialógmi a frázami

Aktuell, 2014
Vydavateľstvo
Aktuell, 2014

Moderne koncipovaná učebnica, s ktorou zvládnete jazyk na takej úrovni, aby ste porozumeli hlavným myšlienkam rečového prejavu o bežných témach z každodenného života. Výber tém a spôsob ich spracovania rešpektuje potreby učiacich sa...

Čítaj viac

14,24 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Moderne koncipovaná učebnica, s ktorou zvládnete jazyk na takej úrovni, aby ste porozumeli hlavným myšlienkam rečového prejavu o bežných témach z každodenného života. Výber tém a spôsob ich spracovania rešpektuje potreby učiacich sa. Texty a dialógy v učebnici sú živým obrazom reálnych materiálov a situácií, s ktorými sa môžete bežne stretnúť. V tejto prakticky zameranej učebnici navyše nájdete ukážky ako napísať list, objednáv- ku, faktúru, objednať si pobyt v hoteli, či porozumieť oznamom v lietadle, inzerátu a pod. Získate z nich oveľa viac, ako len porozumenie lexikálnych a gramatických prvkov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemčina pre samoukov a pre jazykové kurzy - Dana Riečická, Helena Šajgalíková, Miroslav Fašanok
Lexicon 5: Nemecko-slovenský a slovensko-nemecký veľký slovník -
90,35 €
Ušetríte 3,79 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
CD
Rozmer
160×213 mm
ISBN
9788089153992
Naše katalógové číslo
191046
Počet strán
438
Hmotnosť
573 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský, nemecký
Vydavateľstvo
Aktuell

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

20 hodnotení

16
2
2
0
0

mario lakatos
6.1.2017
mario

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

radim kazdym citatelovi kto uci cudzy jazyk je velmi dobra ucebnica opakovanie gamatiky konzervacie slovicka a hlavne to radim pokrocilym texty su dost tazske preto to radim len pre mierne pokrocilym
Čítaj viac
Marta Rovná
10.6.2013
Marta
Kniha je kvalitná, ale chcela som to použiť ako doplnkovú literatúru na hodiny NEJ na ZŠ a texty na to sú pomerne ťažké pre NEJ ako 2. CUJ. Je nedoriešený problém s dotlačou Projekt Deutsch Neu 2, čo veľmi vadí pri práci.
Čítaj viac
Dominika
7.6.2013
Názor čitateľa
Kniha mi neposkytla, čo som očakávala. Prvá lekcia je tematicky zameraná na rodinu a gramaticky sú niektoré javy spracované až o niekolko lekcií neskôr (zámená, číslovky). Zoznamovacie frázy sú pre začiatočníka veľmi náročné (Gestatten Sie mir, meine Kollegin vorzustellen, Es freut mich Sie kennengelernt zu haben.). V niektorých častiach mi pripadá gramatika nedovysvetlená, neukončená. CD nahrávky sú pre jazykový kurz vôbec nepoužiteľné, nakoľko nahraté ako celok, t.j. nemožno si prehrať jednotlivé cvičenia samostatne, ale celú lekciu. Je to skôr vhodné na posluch do auta :). Očakávala som viac.
Čítaj viac
Art
22.7.2015
Názor čitateľa
Prosím Vás, ako je nahraté CD? Hovoria pomaly a zrozumiteľne, alebo melú, príp. majú rôzne akcenty?... Ďakujem.
Čítaj viac
Zuzana
13.6.2012
Názor čitateľa
Výborná pomôcka na zopakovanie si nemeckej gramatiky a stručnej konverzácie, či už v rámci jazykového kurzu s lektorom alebo pre pokročilých samoukov. Avšak neodporúčam pre samoukov - začiatočníkov.
Učebnica je koncipovaná logicky a prehľadne, najmä gramatická časť je zostavená veľmi komplexne. Tematicky sa zameriava na pracovnú komunikáciu. Vhodná pri príprave na pracovný pohovor v nemeckom jazyku a pri aktívnom pôsobení na pracovisku.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemčina pre samoukov a pre jazykové kurzy - Dana Riečická, Helena Šajgalíková, Miroslav Fašanok
Lexicon 5: Nemecko-slovenský a slovensko-nemecký veľký slovník -
90,35 €
Ušetríte 3,79 €

„Básnici majú byť ľudia ako ostatní. Ani bohovia, ani predavači kníh.“

Horatius