Knihy
E-knihy

Choroby a škodcovia poľných plodín

Publikácia "Choroby a škodcovia poľných plodín" je prvým dielom súboru, ktorý zahŕňa aj druhý diel "Choroby a škodcovia záhradníckych rastlín". Obsahuje doteraz nejpodrobnejšiu charektiristiku chorôb a škodcov poľných plodín vydanú v slovenskom...

Čítaj viac

20,60 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Publikácia Choroby a škodcovia poľných plodín je prvým dielom súboru, ktorý zahŕňa aj druhý diel Choroby a škodcovia záhradníckych rastlín. Obsahuje doteraz nejpodrobnejšiu charektiristiku chorôb a škodcov poľných plodín vydanú v slovenskom jazyku. V úvodných kapitolách je podrobne popísaný systém pôvodcov chorôb a škodcov poľných plodín a záhradníckych rastlín, chemická ochrana a alternatívne metódy ochrany (napríklad biologické). Pri každej plodine je tiež uvedená súhrnná tabuľka informujúca o celoročnej ochrane proti patogénom rastlín a škodcom.

Textovú časť dopĺňajú farebné fotografie popísaných druhov a symptómov poškodenia na hostiteľských rastlinách. Boli vybrané také druhy, ktoré sa v poľnohospodárskej praxi vyskytujú najčastejšie.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
894
Hmotnosť
1802 g
Rok vydania
2010
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Rozmer
180×240 mm
ISBN
9788055203546
Naše katalógové číslo
186897

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

O autoroch

Čítaj viac

„Knihy sa majú vyberať ako priatelia — uvážene a nadlho.“

Michail Larionovič Michajlov