Knihy
E-knihy

Písanie a slohová výchova v 4. ročníku ZŠ

Pracovný zošit, 1. časť

Akcia

Písanky Písanie a slohová výchova v 4. ročníku ZŠ – komunikácia písanou rečou sú spracované v súlade s predpísaným obsahom vzdelávania v 4. ročníku ZŠ, pričom...

Čítaj viac

3,11 €

Bežná cena Bežne 3,65 €

Zľava 15%
platí do 14. 10. 2019

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Milí Martinusáci, opäť prišiel čas, keď budú tituly z vydavateľstva Orbis Pictus Istropolitana častejšie nedostupné, pretože od 26.6.2019 do 26.8.2019 prebieha u nich dovolenka. Objednávky na tituly z tohoto vydavateľstva budeme vybavovať v rámci našich možností čo najskôr, no napriek našej snahe môže nastať situácia, že s ich vybavovaním budeme meškať. (Prípadné nevybavené objednávky budeme stále evidovať a vybavíme ich ako najskôr to bude možné po skončení ich dovolenkovej prestávky.) Ďakujeme za pochopenie. :)

Viac o knihe

Písanky Písanie a slohová výchova v 4. ročníku ZŠ – komunikácia písanou rečou sú spracované v súlade s predpísaným obsahom vzdelávania v 4. ročníku ZŠ, pričom rešpektujú súčasné trendy vo vyučovaní materinského jazyka. Ich cieľom je rozšíriť ponuku predpísaných komunikačných tém, aby dochádzalo k precvičeniu a upevneniu základného učiva slovenského jazyka a slohu.

Rôzne druhy úloh prirodzeným spôsobom učia deti reprodukovať text, správne formulovať vety, tvoriť osnovu alebo rozprávať podľa osnovy, pričom musia sledovať časovú postupnosť, opísať vec alebo činnosť, vyjadriť svoj názor, diskutovať na danú tému. Práca s textom podporuje rozvoj slovnej zásoby, pričom využíva aj medzipredmetové vzťahy.

Viaceré texty a úlohy na prácu s nimi odrážajú aktuálne problémy detí v súčasnosti, obsahujú príklady z reálneho života. Autorka poskytuje deťom priestor na vyjadrenie svojich životných skúseností a zážitkov podľa časovej a príčinnej súvislosti. Vďaka tvorivému písaniu, možnosti tvorivej dramatizácie, rolovej hre, má vyučovanie predpoklady realizácie v komunikačno-zážitkovej rovine, a tak vytvára pre deti možnosti na prežívanie úspechu a dôležitosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Písanie a slohová výchova v 4. ročníku ZŠ - Viera Damboráková-Huliačková
Čítanka pre 4. ročník základných škôl (Pracovný zošit) - Zuzana Hirschnerová
7,33 €
Ušetríte 1,27 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
40
Hmotnosť
81 g
Rok vydania
2014
Väzba
šitá väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Orbis Pictus Istropolitana
Rozmer
167×234 mm
ISBN
9788081203008
Naše katalógové číslo
183895

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Písanie a slohová výchova v 4. ročníku ZŠ - Viera Damboráková-Huliačková
Čítanka pre 4. ročník základných škôl (Pracovný zošit) - Zuzana Hirschnerová
7,33 €
Ušetríte 1,27 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka