Knihy
E-knihy

The World of Ice and Fire

The Untold History of Westeros and the Game of Thrones

George R.R. Martin

George Raymond Richard Martin - narodený 20.9. 1948, Bayonne, USA. George Raymond Richard Martin patrí nielen v USA, ale aj na celom svete k najuznávanejším autorom sci-fi a fantasy literatúry. Literárni kritici ho pasovali za nasledovníka J. R. R. Tolkiena. Vyštudoval žurnalistiku na...

5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
HarperCollins, 2014

The never-before-seen history of Westeros and the lands beyond. With hundreds of pages of all-new material from George R.R. Martin. If the past is prologue, then George R.R. Martin’s masterwork the most inventive ...

Čítaj viac

34,64 €

Bežná cena Bežne 35,00 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

The never-before-seen history of Westeros and the lands beyond. With hundreds of pages of all-new material from George R.R. Martin. If the past is prologue, then George R.R. Martin’s masterwork the most inventive and entertaining fantasy saga of our time warrants one hell of an introduction. At long last, it has arrived with The World of Ice and Fire. This lavishly illustrated volume is a comprehensive history of the Seven Kingdoms, providing vividly constructed accounts of the epic battles, bitter rivalries, and daring rebellions that lead to the events of A Song of Ice and Fire and HBO’s Game of Thrones.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The World of Ice and Fire - George R.R. Martin, Linda Antonsson, Elio Garcia
A Song of Ice and Fire (Box set) - George R.R. Martin
75,71 €
Ušetríte 4,79 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
336
Hmotnosť
1737 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
HarperCollins
Rozmer
159×311 mm
ISBN
9780007580910
Naše katalógové číslo
183314

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Juraj Ukropec
4.1.2017
Zemepis a Dejepis krajiny Westeros
Svet, ktorý vymyslel Goerge R.R. Martin je skutočne komplexný a prepracovaný, čo dokazuje aj táto kniha. Osvetľuje mnohé veci o ktorých sa autor bežne zmieňuje vo svojich priíbehoch ale čitateľ netušil o čo kráča. Ako príklad môžem uviesť prísahu pri korunovacií, kde sa každý kráľ odvoláva na "Prvých ľudí" a "Andalov". Z tejto knihy sa dozviete, čo sú to zač a to je iba špička ľadovca. Je tam aj plno ilustrácii a máp. Táto knižka vie zodpovedať na otázky, ktoré si kladie každý fanúšik, ktorý sa zaujíma do hĺbky o krajinu Westeros.
Čítaj viac
Mário Pastva
10.12.2014
...
Veľmi by ma zaujímalo, či sa v blízkej budúcnosti dá očakávať, že sa nejaká dobrá duša vrhne do prekladu tejto knihy? Nakoľko čakám i na dokončenie slovenskej verzie pre sériu Pieseň ľadu a ohňa, veľmi by potešila i táto kniha.
Čítaj viac
Tomáš M.
8.12.2014
Názor čitateľa
Čím je pre čitateľov J.R.R. Tolkiena Silmarillion, tým je podľa mňa The World of Ice & Fire pre fanúšikov G.R.R. Martina. Kniha je navyše veľmi pekne spracovaná, plná epických ilustrácií a najmä množstvom pred tým neuverejneného materiálu od autora a spoluautorov, verných fanúšikov Elia a Lindy. Človek má pocit, akoby čítal skutočnú históriu. Miestami suché fakty, inde zasa fascinujúci opis vojen, úkladov a sprisahaní. Kto chce vedieť viac o Západozemi a nevie sa dočkať the Winds of Winter, bude s knihou veľmi spokojný.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
The World of Ice and Fire - George R.R. Martin, Linda Antonsson, Elio Garcia
A Song of Ice and Fire (Box set) - George R.R. Martin
75,71 €
Ušetríte 4,79 €

„Čítanie kníh je väčší pôžitok než teplá komora a či dobrý pokrm.“

Gutenberg