Knihy
E-knihy

Ako prežiť dobu jedovú

Anna Strunecká

má dlhoročné skúsenosti z pedagogickej práce na Karlovej univerzite. Zároveň bola riešiteľkou a spoluriešiteľkou siedmich grantových projektov zaoberajúcich sa mechanizmami vzniku patofyziologických zmien pri hematologických ochoreniach, schizofrénii, Alzheimerovej chorobe a autizmu. Intenzívne...

Príroda, 2014
Vydavateľstvo
Príroda, 2014
Séria
Doba jedová

Táto knižka je užitočným sprievodcom pre každého, kto nečaká na čarovnú pilulku, ale berie zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk. Autorka

Čítaj viac

12,50 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v dvoch rôznych kolekciách: v 2-kolekcii s titulom Babské rady profesorky Struneckej alebo 3-kolekcii s titulmi Doba jedová 1 a Doba jedová 2 za skvelé ceny.

Užitočný sprievodca od autorky bestsellerov Doba jedová 1 a Doba jedová 2.

Táto knižka je užitočným sprievodcom pre každého, kto nečaká na čarovnú pilulku, ale berie zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk. Autorka prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., považuje za dôležité informovať o možnostiach prevencie civilizačných ochorení a upozorňuje na riziká modernej doby, ktoré sú spojené napríklad s očkovaním, konzumáciou liekov či prídavných látok do potravín. Venuje sa ale aj úskaliam niektorých alternatívnych metód. V najnovšej knihe Ako prežiť dobu jedovú sa popri aspartámu, statínov, umelých farbív a hormonálnych disruptorov venuje aj rizikám konzumácia sóje, Coca - Coly či populárneho MMS.

Píšem iba o tom, čomu rozumiem a pre čo nachádzam podklady v odbornej literatúre. Nikoho nenútim, aby mi veril a svoje názory šírim iba tam, kde ich ľudia chcú počúvať
hovorí autorka populárnych publikácií.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako prežiť dobu jedovú - Anna Strunecká
Sklenená izba - Simon Mawer
24,50 €
Ušetríte 2,95 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
1
0
0

Monika
7.10.2016
výborná kniha
Výborná kniha ako otvoriť oči všetkým, ktorí nevidia pod pokličku. Zaujímavé a osožné rady pre každého. Je tu popísané celé spektrum chorôb, príčin, následkov a všetko vychádza zo stravy a očkovania. Návod ako sa vyhýbať tomu, čomu sa vyhnúť ešte dá, a pozorne nasmerovať naše vnímanie voči farma firmám a reklamným ťahom.
Čítaj viac
Dena
31.8.2015
Dena

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Kniha je veľmi zaujímavá,odporúčam ju každému,kto sa zaujíma o svoje zdravie.Dozbiete sa tam, čo vám škodí a čo nie,čo obmedziť a naopak, čím obohatiť vaše stravovanie.
Čítaj viac
Dena
31.8.2015
Názor čitateľa

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Veľmi zaujímavá kniha,o určitej téme je napr. viac strán,potom začína daľšia téma,je to vyborne zoradené,dozviete sa tam veľa čo nám prospieva a čo nie,z čoho vznikajú určíté choroby a ako im predchádzať,čím sa stravovať,čo obmedziť,čo nám neprospieva pre zdravie,vlastne čo je zdraviu škodlivé,podrobne vysvetľujú ako vznikajú určité choroby a to,že sa netreba spoliehať iba na odbornú pomoc lekárov,ale si treba pomocť aj sám stravou a obmedzením toho,čo nám škodí.Odporúčam aby ste si knihu kúpili,je veľmi zaujímavá,poučná.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako prežiť dobu jedovú - Anna Strunecká
Sklenená izba - Simon Mawer
24,50 €
Ušetríte 2,95 €

„Žiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné.“

Sam Levenson