Knihy
E-knihy

Tattoo Portraits Slovakia

  • Kolektív autorov
Vydavateľstvo
Provocation Bureau, 2014

Nová obrazová publikácia plná fotografií od skvelých slovenských fotografov i menej známych talentov si kladie za cieľ otvoriť oči a mysle širšiemu publiku a postaviť fenomén tetovania tam, kde naozaj patrí – na piedestál svojbytnej formy umeleckého...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nová obrazová publikácia plná fotografií od skvelých slovenských fotografov i menej známych talentov si kladie za cieľ otvoriť oči a mysle širšiemu publiku a postaviť fenomén tetovania tam, kde naozaj patrí – na piedestál svojbytnej formy umeleckého vyjadrenia či projektovania vlastného svetonázoru na svojom tele.
Kniha chce zotrieť stigmy, ktoré nahliadajú na tetovanie ako na subkultúrny fenomén polosveta asociálov a snaží sa ukázať, že tetovanie patrí k ľuďom mnohých profesií a názorov, čo determinovalo aj výber ľudí v tejto knihe. Nie je plošným prieskumom kvantity, ani špecializovaným výskumom kvality. Je výberom rôznych ľudí s rôznymi pohľadmi na tento svet a samozrejme s rôznym prístupom k tetovaniu. Sú to skrátka umelecké portréty zvonku aj zvnútra, ktoré ukazujú človeka ako komplexnú bytosť, ktorej integrálnou a prirodzenou súčasťou sú aj kérky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tattoo Portraits Slovakia - Kolektív autorov
Správa o stave mladej fotografie - Kolektív autorov
35,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
295
Hmotnosť
738 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský, anglický
Vydavateľstvo
Provocation Bureau
Rozmer
160×225 mm
ISBN
9788097113230
Naše katalógové číslo
181330

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Simina
29.3.2016
Názor čitateľa
Cením si, že ide o slovenskú tvorbu, sú v nej veľmi pekné fotografie aj pútavé príbehy a názory ľudí na tetovanie, odporúčam každému, komu sa páči toto umenie. Ale fotografie mohli byť len farebné, keďže ide o tetovania, čiernobiele fotky na mňa pôsobili rušivo a je tam veľa fotografií toho istého človeka, čiže vidíme stále tie isté tetovania, mohlo tam byť nafotených viac osobností alebo viac detailov na rozličné tetovania. Ale inak dobrá kniha
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Tattoo Portraits Slovakia - Kolektív autorov
Správa o stave mladej fotografie - Kolektív autorov
35,80 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth