Uhádneš, komu patria Tajomné knižnice?   Súťažiť

Traja starí mládenci

Zabudnuté spomienky

Súkromná detektívna kancelária Traja bratia, v Norgolskej spoločnoti známa ako Traja starí mládenci, funguje lepšie než by Noe, Ilar a Hugo očakávali. No aj veľké plány sa dajú... Čítať viac

3. diel série
Traja starí mládenci
Vydavateľstvo
H. J. Bornemisza, 2022
149 strán
2 hodiny čítania

Súkromná detektívna kancelária Traja bratia, v Norgolskej spoločnoti známa ako Traja starí mládenci, funguje lepšie než by Noe, Ilar a Hugo očakávali. No aj veľké plány sa dajú ľahko zmariť a Ilarova minulosť začína ohrozovať... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

3,00 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Súkromná detektívna kancelária Traja bratia, v Norgolskej spoločnoti známa ako Traja starí mládenci, funguje lepšie než by Noe, Ilar a Hugo očakávali.
No aj veľké plány sa dajú ľahko zmariť a Ilarova minulosť začína ohrozovať nie len jeho, ale celú rodinu Durgenovcov.
Zatiaľ čo prostredný z bratov márne hľadá riešenie svojho problému, Hugo sa pokúša zblížiť so Sofiou. Jeho snahu však skomplikuje nebezpečné tajomstvo, ktoré Sofia ukrýva.
Noe sa aj naďalej venuje prípadu Vkladača myšlienok, pre ktorý opustil svoje miesto na Komisariáte. Neúnavne sa ženie za každou indíciou, a to až do momentu kedy bez stopy zmizne.
Na bratov sa ženie búrka a Ilar s Hugom sú odhodlaní urobiť všetko pre to, aby najstaršieho brata zachránili. Podarí sa im to?
Čítať viac
Počet strán
149
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1804195
Jazyk
slovenčina
3. diel série
Traja starí mládenci
Vydavateľstvo
H. J. Bornemisza
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

21

Som mama malej slečny, s ktorou rady čítame. Snažím sa na IG písať svoj názor na mnou čítané knihy formou recenzií. Pri knihách si výborne oddýchnem, len keby toho času bolo viac :)

Beáta Kiselová Bileková
Overený nákup
12.1.2023
Výborné
Noe, Hugo a Ilar majú vo svojej súkromnej detektívnej kancelárii plné ruky práce. Hľadanie Vkladača myšlienok naberá na obrátkach a súčasne sa vynárajú tajomstvá z minulosti. Tie má hlavne Ilar, ktoré ovplyvňujú aj celú jeho rodinu. Hugo sa zas snaží získať Sofiu, ktorá však tiež ukrýva svoje vlastné tajomstvá. A keď zmizne Noe, bratom neostáva nič iné, len ho nájsť a zachrániť jeho i vlastné životy. Ale čo ak má Vkladač iné plány?
V tejto tajomnej časti opäť nechýba sarkastický humor, na ktorom som sa miestami poriadne nasmiala. Celý dej je dynamický hneď od začiatku a koniec dokonca akčný. Tretia časť Troch starých mládencov je zvládnutá výborne a určite nemôže byť poslednou, i keď sa niektoré okolnosti a postavy objasnili. Na konci sa ale vynorilo príliš veľa otázok, ktoré MUSIA BYŤ zodpovedané!!! Mne táto séria veľmi sadla, pretože je prepracovaná, pútavá a čitateľ sa ani chvíľu nenudí. Veľmi by som sa potešila filmovému (seriálovému) spracovaniu príbehu o troch bratoch. Myslím si, že knihy môžu baviť širšiu škálu čitateľov a sú skvelou oddychovkou. Za mňa výborné!
Čítať viac

„Je príjemné byť sám s nocou a hviezdami. Niečo sa vždy stane. Pravdepodobne nič prevratné, možno ani nič, čo by si spomenul pri šálke kávy, no predsa čosi, čo Ťa bude sprevádzať do konca života.“

Sága z Keflavíku - Jón Kalman Stefánsson, 2022
Sága z Keflavíku
Jón Kalman Stefánsson