Ekonomika 1. diel - K. Kravárik, Z. Mravcová, P. Tarábek
Ekonomika 1. diel
1,23 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

 Prehľadná dvojdielna učebnica, ktorej cieľom je poskytnúť základné informácie o trhovej ekonomike tak, aby študent získal dostatočný prehľad a pochopil podstatu ekonomických javov. Učebnica je spracovaná súčasne ako príručka základných ekonomických pojmov pre praktické účely. Preto po nej siahnu aj študujúci v rekvalifikačných kurzoch, podnikatelia a všetci, ktorí chcú lepšie porozumieť základom ekonomiky a základnej ekonomickej terminológii.
Prvý diel učebnice obsahuje základné pojmy a poznatky z mikro- a makroekonómie a podnikovej ekonómie, napr. hrubý národný produkt, miera nezamestnanosti, inflácia, právnická a fyzická osoba, maloobchod, distribučná sieť, trh, trhové mechanizmy...
 
Druhý diel nadväzuje na prvý diel a rozširuje vedomosti o mikro- i makroekonómii a podnikovej ekonómii. Obsahuje kapitoly, napr. typy marketingu, organizovanie, motivovanie, dane z príjmov, jednoduché účtovníctvo..., ktoré názorne a podporené príkladmi osvetľujú danú problematiku.
 
Pre koho
? Učebnica je určená pre vyučovanie ekonomiky na stredných školách, stredných odborných učilištiach, obchodných akadémiách, stredných ekonomických školách.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
80
Jazyk
slovenský
Väzba
brožovaná väzba
Vydavateľstvo
Didaktis
Rozmer
148×210 mm
Naše katalógové číslo
1797

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac

„Vždy, keď vojdem do knižnice, nedokážem pochopiť, prečo by som z nej mala niekedy odísť.“

Marie de Sevigne