Testy 2001 – Slovenský jazyk - Kolektív autorov
Testy 2001 – Slovenský jazyk
2,49 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Testy 2001 – Slovenský jazyk

  • Kolektív autorov
Vydavateľstvo
Didaktis

Publikácia je výbornou pomôckou na prípravu na prijímacie skúšky a súčasne zbierkou diktátov, otázok a cvičení z gramatiky, slohu a literatúry.

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

 Obsahuje 110 vybraných testov zo 110 stredných škôl, 103 diktátov a pravopisných cvičení, 1634 otázok zo slovenského jazyka, slohu a literatúry. Testy sú uverejnené tak, ako ich zadávali štvorročné gymnáziá, obchodné a hotelové akadémie, dievčenské odborné školy, stredné odborné školy a stredné odborné učilištia z celého Slovenska na prijímacích skúškach pre školský rok 2000/2001. Okrem zadaní testov sú v publikácii aj riešenia s bodovaním a hodnotením.

 Pre koho? Publikácia je výbornou pomôckou na prípravu na prijímacie skúšky a súčasne zbierkou diktátov, otázok a cvičení z gramatiky, slohu a literatúry. Je teda vhodná aj na precvičovanie vedomostí z učiva II. stupňa základnej školy.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev