Knihy
E-knihy

Men are from Mars, Women are from Venus

The Definitive Guide to Relationships

Element, 2002
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Element, 2002

First published in 1993, this book has become an international publishing phenomenon and is one of the most famous non-fiction publications of all time...

Čítaj viac

10,47 €

Bežná cena Bežne 10,99 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

First published in 1993, this book has become an international publishing phenomenon and is one of the most famous non-fiction publications of all time. A lively and accessible guide to successful communication between the sexes that has already helped many millions of readers from across the globe understand why members of the opposite sex behave the way they do, this new edition contains all the text of the original, including:
• what makes members of the opposite sex tick
• how to understand their verbal and non-verbal language
• how to motivate the opposite sex and get what you want
• how to avoid arguments and promote fruitful communication
• how to score points with the opposite sex and impress your partner
• the real emotional needs of the opposite sex and the behaviours associated with these needs
• how to keep love alive and stay together long term

This authoritative guide will help you reach a point of harmony and understanding where both sexes can live, work and love together.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Men are from Mars, Women are from Venus - John Gray
Rodinné klbko - Táňa Keleová-Vasilková
20,83 €
Ušetríte 3,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
307
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2002
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Element
Rozmer
130×195 mm
ISBN
0007152599
Naše katalógové číslo
17616

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

92 hodnotení

62
16
8
4
1

Sandra Kos
18.12.2017
Vynikajúca kniha, ktorá napomáha zvýšiť kvalitu partnerskej gramotnosti. Bez pochopenia rozdielov medzi oboma pohlaviami sa vzťah vyvíja ťažšie. Odporúčam prečítať ako doplnok ku knihe 5 jazykov lásky od Gary Chapman
Čítaj viac
12.5.2017
Názor čitateľa
Knižka sa mi páčila, podľa mňa v nej autor popisuje veci, ktoré síce z každodenného života dobre poznáme, ale len málokedy si uvedomujeme súvislosti medzi nimi. Mne kniha určite poskytla lepší vhľad do vzťahov medzi mužmi a ženami, viac pochopenia a tolerancie. Myslím si, že uplatňovanie poznatkov a techník v nej uvedených môže reálne prispieť k zlepšeniu fungovania vzájomných vzťahov.
Čítaj viac
Alena
23.3.2016
Skvelý darček
Knihu som dostala od kamarátky k svadbe.. začali sme ju čítať na svadobnej ceste na pláži a nevedeli sme sa jej dočítať :) Vtipne spracovaná, vo veľa situáciách sme sa po viacročnom vzťahu našli.. Už je odvtedy rok a môžem potvrdiť, že to bol veľmi vhodný darček, pretože nám pomohol odštartovať manželstvo plné porozumenia... Kniha určite pomôže zlepšiť komunikáciu medzi partnermi za predpokladu, že si ju prečítajú obaja, najlepšie s otvorenou mysľou..
Čítaj viac
Monika
14.11.2013
Odporúčam
Mám za sebou prvých 30 strán a môžem povedať, že keby som túto knihu dostala do rúk pred mesiacom, určite by sa môj začínajúci vzťah neskončil fiaskom, pretože som doteraz nerozumela ako muži na Marse fungujú, a to mam 25 rokov. Je pravda, že vo vzťahu je dôležitá tolerancia, dôvera a láska, ale bez pochopenia rozdielov medzi dvoma pohlaviami sa vzťah ďalej nepohne.

Čítaj viac
Majka
8.10.2013
Názor čitateľa
Veľmi dobrá kniha, ktorá pomôže čitateľom nazrieť do mužského a ženského sveta a do ich vnímania vzťahov. Po prečítaní knihy som zistila, že veľa vecí tak naozaj v praxi funguje a keby sa každý pár riadil touto úžasnou knižkou, určite by bolo na svete viac šťastných partnerstiev, manželstiev a menej hádok a nezhôd. :)
Čítaj viac
Ivana Hudáková
30.5.2013
Super
Skvelá kniha o tom ako pochopiť opačné pohlavie, ako myslia, cítia, prečo konajú ako konajú, ich pochopením sa dá predísť mnohým problémom prípadne ich efektívnejšie riešiť a vybudovať si tak harmonickejší vzťah. Super, že tá kniha vznikla a, že ju znova vydali, oplatí sa prečítať :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Men are from Mars, Women are from Venus - John Gray
Rodinné klbko - Táňa Keleová-Vasilková
20,83 €
Ušetríte 3,06 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia