Chcem ti pripomenúť - Bianca Sparacino, Grada, 2022

12,38 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Chcem ti pripomenúť

Nech si vaše srdce zoberie z knihy to, čo potrebuje

Láskavé slová pre dušu, ktoré potrebuje počuť každý z nás, a ktoré nám pripomenú, že je v poriadku, ak nemáme dobrý deň... Čítať viac

Vydavateľstvo
Grada, 2022
Počet strán
152

Láskavé slová pre dušu, ktoré potrebuje počuť každý z nás, a ktoré nám pripomenú, že je v poriadku, ak nemáme dobrý deň... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
12,99 €

12,38 €

-5 %
Na sklade, objednávajte však rýchlo
Kniha je dostupná v dvoch knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach

Naši škriatkovia odporúčajú

Atramentovočierne srdce - Robert Galbraith, J.K. Rowling, Lindeni, 2023

Viac o knihe

Láskavé slová pre dušu, ktoré potrebuje počuť každý z nás, a ktoré nám pripomenú, že je v poriadku, ak nemáme dobrý deň.

Je v poriadku dopriať si čas. Je v poriadku chcieť lásku. Je v poriadku občas nemať silu. Je v poriadku, ako sa cítiš. Vezmi si z knihy presne to, čo tvoje srdce potrebuje.
Čítať viac
Originálny názov
A Gentle Reminder
Počet strán
152
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
245 g
ISBN
9788080904227
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1761149
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Kanada
Vydavateľstvo
Grada
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,1 / 5

10 hodnotení

3
5
2
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

30
Piaty svedok - Michael Connelly, 2023
Práve čítam
Piaty svedok

Som knihomoľka, ktorá číta súčasne aj 5 kníh. Ako prvú knihu som prečítala Pána prsteňov a odvtedy milujem fantasy a čítam, čítam a čítam. Najviac milujem fantasy a non-fiction, ale čítam všetky žánre. Rôzne prečítam 120-160 kníh. Tak ako to ja hovorím, každá kniha má svojho čitateľa len si ho musí nájsť, preto píšem odporúčania, nie recenzie. Viac z môjho sveta nájdeš na Instagrame @_dennyto alebo @dennycita

Denisa Tomíková
Overený zákazník
18.6.2023
Nie som si istá, či mám knihu zaradiť do kategórie motivácia, sebarozvoj alebo inšpirácia, pretože podľa mňa obsahuje kúsok z každého. V tejto útlej knižke Si prečítaš veľmi citlivo poňatú lásku k sebe aj k ľuďom, o odpustení, o práci na sebe a krokoch vpred, o šťastí, dobrote, ranách samote aj vzťahoch.

Knižka "Chcem ti pripomenúť" ťa privíta vedou "Pre hlboko cítiacich" ja by som to možno upravila, že knižka je pre ľudí s otvorenou mysľou. S mysľou pripravenou posunúť sa vpred a nechať sa inšpirovať. Kapitoly sú veľmi krátke a trefné. Nehovorím, že sú v nej napísané nejaké novinky. Väčšinu si zrejme počul/a, ak čítaš inšpiratívne príspevky či knihy.
Čítať viac
30.12.2022
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Sú knihy, ktoré majú dušu. Prinášajú inšpiráciu pre mnohých, lebo sú úprimné a vo svojom vnútri pravdivé, v časoch úspechov ale i tvrdých pádov.

Motivovať ľudí v akejkoľvek sfére života nie je jednoduché. Nikto za Vás nevyrieši problém, nedonúti Vás do niečoho, o čom sami nie ste presvedčení - ani neukončí vzťah, či priateľstvo.

Čo ale môže, môže Vám pomôcť si uvedomiť, kto ste.
A od toho sa to všetko odvíja.
Lebo i lásku môžete nájsť v každom veku a práve vtedy, keď o ňu možno - už ani nestojíte.

Ak poznáte svoju hodnotu (máte sa rád/rada) budete sa na život a veci s ním súvisiace pozerať inými očami. To nepodstatné musí ustúpiť, nakoľko ,,sme spoločnosťou, ktorú naučili naháňať sa za najjagavejšími predmetmi, naplniť si životy krásou kvôli samotnej kráse, máme sa sústreďovať na získavanie, vlastnenie predmetov a následne byť nimi pohltení namiesto toho, aby sme si sadli a ponorili sa do niečoho, čo pre nás niečo aj znamená. Mýlime si túžbu očí s túžbou srdca, čo je jedna z najnebezpečnejších vecí, akú si môžeme urobiť. Zabíja našu ľudskosť zabíjaním pocitu, že sme prítomní. Ochutnávame, ale nevychutnávame. Dotýkame sa, ale necítime. Zhovárame sa, ale nie sme prepojení. (str.97)

Kniha Vás učí nielen pokore k životu, ale aj k sebe samému. Ak pri čítaní rozmýšľate nad svojim doterajším životom (čo ste možno mohli urobiť inak) minulosť už nevrátite. Ale zajtra je nové ráno a nový deň, ktorý bude pre Vás výzvou.
Čítať viac
15
Overený zákazník
28.12.2022
Pre dušu
Ako je potrebné starať sa o svoje telo, musíme sa starať aj o svoju dušu. A táto kniha nieje len liekom pre dušu, ale aj preventívnou možnosťou.

Ak ste zažili nešťastnú lásku, cítite sa smutní, unavení alebo viete, že niekoho musíte opustiť, či nechať odísť, táto kniha je naozaj správna voľba. Môžete ju však aj vziať do rúk len tak ako ja, určite nájdete niečo, čo vás zahreje pri duši. Alebo sa k nej vrátite, keď to budete potrebovať.
Každý si v nej nájde to svoje.

Niektoré myšlienky sa v knihe opakovali, no napriek tomu, ide o krásne posolstvo, ktoré môže priniesť odpovede na nevyslovené otázky, či vytvoriť silu pre ďaľšie kroky v živote.
Čítať viac

Vydavateľstvo Grada

Čítať viac

„Ať jsou bohové kdokoli, nejsou to žádní blbci. Naše posedlost slávou v nich určite vzbudzuje zároveň smích i úžas.“

Příliš blízko jatek - Charles Bukowski, 2012
Příliš blízko jatek
Charles Bukowski