Knihy
E-knihy
21,44 €

Bežná cena Bežne 22,50 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

The AZ of Eating Out is a wonderfully light-hearted, humorous and anecdotal guide to all aspects of eating away from home, offering a wealth of guidelines, suggestions, top tips, cautions, advice and insider knowledge to help everyone get the most out of their dining experience. Organized into 146 AZ entries, each of which is followed by a handy list of related topics, the book is not a restaurant guide but rather a shrewd and in-depth exploration of every facet of eating out some more familiar than others. Entries include: All-you-can-eat buffet, Complaining, Family meals, Going Dutch, Invitations, Liquid lunch, Outdoor eating, Queuing, Star chefs, Tipping, Vegetables, Wine list, X-factor, and many more. This is an ideal gift book for the casual diner and the committed gourmet alike.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The A - Z of Eating out - Joseph Connolly
Oheň a krv - George R.R. Martin
42,45 €
Ušetríte 7,95 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
ISBN
9780500517369
Naše katalógové číslo
174596
Väzba
pevná väzba
Rok vydania
2014
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Thames & Hudson

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
The A - Z of Eating out - Joseph Connolly
Oheň a krv - George R.R. Martin
42,45 €
Ušetríte 7,95 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev