Ramsay
TOP #7
Novinka

Pro Lydii De Havillandovou je návrat Brogana Ramseyho šok. Před lety mu ublížila a zradila ho. Brogan už však není tím zakřiknutým, citlivým chlapcem, kterého znávala. Dospěl v... Čítať viac

Vydavateľstvo
Baronet, 2022
Počet strán
360

Pro Lydii De Havillandovou je návrat Brogana Ramseyho šok. Před lety mu ublížila a zradila ho. Brogan už však není tím zakřiknutým, citlivým chlapcem, kterého znávala. Dospěl v nádherného, mocného muže a chce se pomstít... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Čeština

12,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Pro Lydii De Havillandovou je návrat Brogana Ramseyho šok. Před lety mu ublížila a zradila ho. Brogan už však není tím zakřiknutým, citlivým chlapcem, kterého znávala. Dospěl v nádherného, mocného muže a chce se pomstít.

Brogan Ramsay nedokáže Lydii odpustit, jak krutě se kdysi zachovala jak k němu, tak i k jeho rodině, která kvůli ní zůstala bez peněz. Teď chce její rodinu zničit, stejně jako ona kdysi zničila tu jeho. Jenže z dívky, která mu před lety tak ublížila, je dnes žena, jež mu bere dech.

Ramsay je příběhem o zradě a hněvu, výčitkách a síle odpuštění a o tenké hranici mezi láskou a nenávistí.
Čítať viac
Originálny názov
Ramsay
Počet strán
360
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1714179
Jazyk
čeština
Preklad
Vydavateľstvo
Baronet
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,7 / 5

3 hodnotenia

1
0
2
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

9
pred týždňom
Láska. Dôvera. Odpustenie. S týmito tromi vecami je možné všetko. Úplne všetko.
Overený nákup
Bože jak ja milujem takéto príbehy. Milujem keď mnou pri čítaní lomcujú všetky možné aj nemožné emócie. Milujem ich striedanie ako na horskej dráhe.
Toto je príbeh o pomste, vykúpení, láske, odpustení a druhej šanci. Príbeh som prečítala ako jednohubku, pretože sledovať cestu Brogana a Lýdie bolo niečo úžasné. Ich cesta bola plná prekážok, bolesti, utrpenia, bolestivých spomienok, ale aj cesta pravdy, odpustenia, lásky a dôvery.
Toto je príbeh o chudobnom chlapcovi, ktorý si vo svojom detstve siahol na dno, ale odrazil sa, a v dospelosti sa stal veľmi bohatým mužom. Klaňali a uznávali ho aj tí, ktorí mu v detstve ubližovali a posmievali sa mu. To ako sa Brogan postavil k životu bolo niečo úžasné a veľmi poučné. Aj keď bol milionár nikdy nezabudol pomáhať ostatným.
Lýdia bola v detstve rozmaznaná princezná, ktorá si robila, čo chcela, pretože mala všetko. Za sedem rokov dospela a stala sa z nej rozumná a pracovitá žena, ktorá sa snažila zachrániť rodinný podnik a ochrániť svojho brata.
B&L sa stretávajú po siedmich rokoch. Ich stretnutie po rokoch je plné nedorozumení, tajomstiev, bolesti ale aj neodolateľnej túžby.
Príbeh skvelý. Hlavné postavy dokonalé. Vedľajšie postavy perfektne vykreslené. Dej neskutočný. Striedanie emócií ako na horskej dráhe. Zážitok z čítania top.
P.S: myslím, že Fionn by si zaslúžil svoj vlastný príbeh. Toto írske chalanisko bolo jedno spravodlivé, veselé, milé zlatíčko. Takéhoto skutočného priateľa by chcel mať každý.
Čítať viac

Čítať viac

„Sklouzla rukou k srdci a spočinula na něm dlaní. Zde se skrývá síla, na níž záleží, řekla její matka neskutečně dávno. Ať jsi kdekoli, ať se ocitneš jakkoli daleko, zavede tě domů.“

Království popela - Sarah J. Maas
Království popela
Sarah J. Maas