Uhádneš, komu patria Tajomné knižnice?   Súťažiť

Mesiac nad Soho

V pokračovaní čarodejníckej detektívky strážmajster Peter Grant, učeň posledného registrovaného policajného čarodejníka inšpektora Thomasa Nightingala, vyšetruje brutálnu vraždu... Čítať viac

2. diel série
Rieky Londýna
Vydavateľstvo
Slovart, 2022
360 strán
5 hodín čítania

V pokračovaní čarodejníckej detektívky strážmajster Peter Grant, učeň posledného registrovaného policajného čarodejníka inšpektora Thomasa Nightingala, vyšetruje brutálnu vraždu novinára v klube Groucho. Zároveň ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

10,49 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

V pokračovaní čarodejníckej detektívky strážmajster Peter Grant, učeň posledného registrovaného policajného čarodejníka inšpektora Thomasa Nightingala, vyšetruje brutálnu vraždu novinára v klube Groucho. Zároveň ho však zavolajú k mŕtvole amatérskeho džezového hudobníka Cyrusa Wilkinsa, ktorý údajne zomrel na infarkt. Lenže pri jeho tele Peter cíti vestigium - počuje klasickú džezovú skladbu... žeby jeho smrť spôsobilo čosi nadprirodzené? Uf... Peter sa opäť vnára do sveta nekalej mágie a rozširuje svoje čarodejnícke vzdelanie a schopnosti.
Čítať viac
Originálny názov
Moon Over Soho
Počet strán
360
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1711903
Jazyk
slovenčina
Preklad
2. diel série
Rieky Londýna
Vydavateľstvo
Slovart
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

16 hodnotení

7
0
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

12
4.2.2023
Vitajte pri pokračovaní čarodejníckej detektívky. To je skvelá kombinácia, že? Fantasy svet, mágia a vyšetrovanie vraždy.

Po prečítaní prvého dielu som s napätím očakávala ďalší a pevne som verila, že autor si udrží úroveň a pokračovanie bude rovnako dobré, ak nie ešte lepšie. A dočkala som sa.

Autor nám o čosi viac predstavuje fantasy svet, v ktorom sa dej odohráva. Do príbehu ma priam vcuclo, dej mal spád, bol napínavý, akčný a jednoducho čarovný. Ľahké a zábavné čítanie s dávkou erotiky a explicitných scén.
Ak po tejto detektívke z trocha iného súdka siahnete, určite neoľutujete. Moderne poňaté detektívne prípady inšpirované skutočnosťou si vás určite získajú rovnako ako mňa.
Čítať viac
34
30.9.2022
Nevypísanie sa hneď v prvej časti, okolo ktorej bol taký boom. Počet strán tiež tak akurát, aby príbeh nezačal nudiť. Čierna mágia, podrezaný jazyk postáv a jemná erotika z mužského uhľa pohľadu k tomu. Čo viac si želať? Dospelý Harry Potter v koži policajta je rozhodne moja šálka kávy. Čítať viac

Vydavateľstvo Slovart

Čítať viac

„Ja som však chcela úctu. Chcela som si vybudovať vlastnú cestu, vlastný život, na ktorý by som bola hrdá.“

Listy do neba - Lisa Wingate, 2015
Listy do neba
Lisa Wingate