Tajomstvo slečny Hancockovej
TOP #21

Kristi Ann Hunter
An Inconvenient Beauty - Kristi Ann Hunter
An Inconvenient Beauty - Kristi Ann Hunter
Tajomstvo slečny Hancockovej - Kristi Ann Hunter

je autorkou sérií Sága rodu Hawthorneovcov a Sídlo Haven Manor. V roku 2016 sa stala víťazkou prestížneho ocenenia RITA (Romance Writers of America). Vyhrala aj súťaže Genesis (American Christian Fiction Writers, ACWF) či Maggie Award for Excellence (Georgia Romance Writers). S manželom a tromi...

Slečna Harrier Hancocková si užíva svoju rolu excentrickej dedičky. Nepozorovane mení životy ľudí v Newmarkete k lepšiemu, využívajúc pri tom svoje bohatstvo i spoločenský... Čítať viac

3. diel série
Srdcia na pláni
Vydavateľstvo
i527.net, 2022
Počet strán
376

Slečna Harrier Hancocková si užíva svoju rolu excentrickej dedičky. Nepozorovane mení životy ľudí v Newmarkete k lepšiemu, využívajúc pri tom svoje bohatstvo i spoločenský vplyv. Od ľudí si udržiava odstup, aby tak ochránila svoje ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

11,89 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Slečna Harrier Hancocková si užíva svoju rolu excentrickej dedičky. Nepozorovane mení životy ľudí v Newmarkete k lepšiemu, využívajúc pri tom svoje bohatstvo i spoločenský vplyv. Od ľudí si udržiava odstup, aby tak ochránila svoje dlhoročné tajomstvo. Keď ju však priateľka požiada o osobnú pomoc, neodolá.

Paholok Jonas Fitzroy by pre svoju sestru, dvojča, urobil čokoľvek. Dokonca i keď to znamená, že má vyhľadať ženu, ktorá sa ustavične pletie iným do života. Jej manipulatívne spôsoby v ňom vzbudzujú podozrenie a nútia ho mať sa pri nej neustále na pozore. Zaskočí ho, keď od neho slečna Hancocková chce, aby jej pomohol napísať knihu. Jonas napokon súhlasí len preto, aby odhalil, čo sa za tým všetkým ukrýva.

Počas spoločnej práce sa však medzi nimi začne rodiť nevídané priateľstvo. Keď sa Harriet postupne začne všetko vymykať z rúk a naruší to i jej plány, táto bohatá dedička si uvedomí, že iba dobrý úmysel nemusí vždy stačiť. Dokáže napraviť svoje životné omyly? Dá jej Jonas ešte jednu šancu a otvorí jej znova svoje srdce?
Čítať viac
Originálny názov
Enchanting the Heires
Počet strán
376
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1705255
Jazyk
slovenčina
Preklad
3. diel série
Srdcia na pláni
Vydavateľstvo
i527.net
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

9
22.8.2022
Veľmi pekné a obohacujúce
Štýl písania K. A. Hunterovej mám veľmi rada. Najmä humor, ktorý robí jej diela odlišnými. No ani tak nestrácajú na hĺbke a kráse.
Spočiatku som sa na postavy Jonasa a Harriet dívala trochu skepticky. Neverila som úplne ako by mohla láska medzi jednoduchým paholkom a bohatou excentrickou dedičkou vyznieť prirodzene. No ako príbeh plynul ďalej, hlavné postavy som viac spoznávala cez ich myšlienky a konanie, spoznávali sa aj oni navzájom a musím uznať, že ich vzťah bol nakoniec veľmi uveriteľný a krásny. Páčilo sa mi aj to, že obe postavy prešli menším vývinom. Výskyt už známych postáv z predošlých diel je už samozrejmosťou a vždy poteší.
Výborná kniha!

Recenziu na knihu som mohla napísať vďaka spolupráci s vydavateľstvom i527.net na jej príprave.
Čítať viac
Zuzka
22.8.2022
Hunterová je skrátka top!
Hoci predošlý diel sŕdc na Pláni je stále môj najobľúbenejší, tento veľmi nezaostáva. Autorkin svieži humor pretkaný hlbšími myšlienkami, do toho napínavý dejový zvrat. Postavy boli opäť výborne vykreslené. Veľmi som si toto čítanie užívala. Odporúčam všetkými desiatimi!
Recenziu som napísala na základe spolupráce s vydavateľstvom i527.net na príprave tejto knihy.
Čítať viac
Radka
21.8.2022
výborná kniha, ktorá prináša romantiku a hlbšie posolstvo v jednom
Páčil sa mi každý Hunterovej román a tento nie je výnimkou. Tešila som sa, že po predchádzajúcich dvoch knihách spoznám Harriet a nikdy by som nečakala, že sa spojí s Jonasom – určite sú prípadom priťahovania protikladov. Ich príbeh bol očarujúci už od začiatku. Ich nedorozumenia boli fascinujúce a ich rozhovory a žartovanie boli úplne rozkošné. Popritom obaja čelili otázkam na zamyslenie, ktoré sa týkali ich účelu v živote, ako aj hľadania naplnenia a zmyslu tohto života. V skratke – môžem len odporúčať, nakoľko je to kniha, ktorá prináša romantiku a hlbšie posolstvo v jednom.


P.S. Recenziu som mala možnosť napísať vďaka spolupráci s vydavateľstvom na príprave tejto knihy.
Čítať viac

Čítať viac

„...no zostalo však iba pri sne, ako to už často býva, svet je plný snov, ktoré sa nikdy nesplnia, vyparia sa, potom sa ako rosa usadia na nebi a tam sa premenia na hviezdy na nočnej oblohe. “

Letné svetlo a potom príde noc - Jón Kalman Stefánsson
Letné svetlo a potom príde noc
Jón Kalman Stefánsson