Zajtra. A zajtra, a zas ďalšie zajtra - Gabrielle Zevin, Motýľ, 2023
Tajomná vila: Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou - Kristin Lückel, Heidi Förster, Zelený kocúr, 2022

14,20 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Tajomná vila: Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou

24 napínavých úloh na zapečatených stránkach

Priatelia Jo a Naďa hľadajú psa. Dalmatínec zrazu zmizne v parku a všetky stopy nasvedčujú, že ho uniesol čudný profesor, ktorý býva v starej vile. Len čo deti vojdú do... Čítať viac

Vek
8-12
Vydavateľstvo
Zelený kocúr, 2022
120 strán
2-3 hodiny čítania

Priatelia Jo a Naďa hľadajú psa. Dalmatínec zrazu zmizne v parku a všetky stopy nasvedčujú, že ho uniesol čudný profesor, ktorý býva v starej vile. Len čo deti vojdú do tajuplného domu, začína sa dobrodružstvo, ... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
14,90 €

14,20 €

-5 %
Na sklade, posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

Už žiadne bla bla bla o chudnutí - Matúš Špirko, Coach of People, 2023
Tajomná vila: Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou - Kristin Lückel, Heidi Förster, Zelený kocúr, 2022
14,20 €

Viac o knihe

„Taká kniha tu ešte nebola. Nová úniková hra v adventnom kalendári pre deti – vydaj sa na dobrodružnú cestu čítania s úlohami!"

Priatelia Jo a Naďa hľadajú psa. Dalmatínec zrazu zmizne v parku a všetky stopy nasvedčujú, že ho uniesol čudný profesor, ktorý býva v starej vile. Len čo deti vojdú do tajuplného domu, začína sa dobrodružstvo, o akom sa im ani nesnívalo. Bezpečnostný systém ich uväzní vo vnútri, a akoby toho ešte nebolo dosť, nie sú v dome sami...

Podarí sa kamarátom dostať von z vily včas, aby mohli stráviť Štedrý večer so svojimi rodinami?
Čítať viac
Počet strán
120
Väzba
pevná väzba
Rozmer
150×195 mm
Hmotnosť
374 g
ISBN
9788097434618
Rok vydania
2022
Vekové odporúčanie
8-12
Naše katalógové číslo
1690611
Štýl
dobrodružný
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Tajomná vila: Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou - Kristin Lückel, Heidi Förster, Zelený kocúr, 2022
Vianočné mystérium - Jostein Gaarder, Vlado Kráľ (ilustrátor), Artforum, 2022
36,68 €
Ušetríte 3,12 €

Hodnotenia

5,0 / 5

12 hodnotení

12
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

12

Milujem knihy a vediem k tomu aj moju dcérku. Radi si čítame a milujeme príbehy. Za mňa je to predovšetkým fantasy, ale nepohrdnem ani dobrým románom :)

Terezia Juchová
Overený nákup
9.2.2023
Zábava
Dcéra z nej bola nadšená. Veľmi ju bavilo lúštiť jednu záhadu za druhou. Pri niektorých som jej pomáhala a zabavila som sa pri tom aj ja. Za mňa jednoznačne odporúčam a určite aj na budúci rok budem niečo podobné hľadať pre ňu. Čítať viac
13.1.2023
Milujem Vianoce a na chvíľku som mohla byť dieťaťom.

Krásne ilustrovaná kniha, ktorá ukrýva v sebe pútavý príbeh kamarátov, ktorý nás sprevádzajú tajomnými úlohami, ktoré musíme vyriešiť.

Jo a Nadi hľadajú strateného. Vo vile sú uväznení a zistia, že nie sú jediní a čas hrá proti nim.
Podarí sa im vyriešiť úlohy a dostať sa von?

24 únikových úloh, ktoré môžeme riešiť každý jeden deň s detičkami až do Štedrého dňa, ako adventný kalendár. Každý deň sa môžu tešiť na príbeh a jednu úlohu. Zábava nie len pre deti, ale aj pre dospelých.

Ideálna kniha pre Vaše deti, aby namiesto telefónu v ruke, zapojili svoju fantáziu, kreativitu, dobrodružstvo a svoje mozgové závity.
Kniha je určená pre deti od 10 rokov a vrelo odporúčam.
Čítať viac
30.12.2022
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Nič netušiaci chlapec menom Jo, venčí v parku svojho psa Rúfusa. Z jeho myšlienok ho preberie kamarátka Naďa, ktorú stretáva. Svojho dalmatínca nemá pripútaného na vôdzke, a ten si voľne pobehuje po parku, hore - dole.

Ponorený do rozhovoru s Naďou zisťuje, že po Rúfusovi sa zľahla zem. A čo teraz?
Stopy našich kamarátov zavedú až do tajomnej vily, z ktorej ako sa zdá, niet úniku. Lenže oni nemajú na výber - musia riešiť jednu úlohu za druhou, a vy spolu s nimi prežívate jedno dobrodružstvo za druhým, ale bude to stačiť na ich záchranu?

Deti riešia jednu úlohu za druhou a posúvajú sa vpred, ako skutoční pátrači, ale aj sami sú v nebezpečenstve. Kto sa nevzdá a vytrvá, ten sa možno z vily, nakoniec aj dostane. Takže si nezabudnite pribaliť aj kus odvahy a hor sa do pátrania!

Tento adventný kalendár pre deti s 24 úlohami, môže byť ideálnym spestrením Vašej knižnice. Detský čitateľ sa nielen stáva súčasťou príbehu, ale nesie istú zodpovednosť aj za to, či sa posunie vpred, pretože len správne vyriešená úloha, ho dovedie na ďalšiu stopu. Geniálne vymyslené a dotiahnuté do dokonalosti.
Čítať viac
Petra Steinemannová
Overený nákup
21.12.2022
Tajomná vila
Kniha Tajomná vila splnila naše očakávania, úlohy sú nápadité. Zabavili sme sa s mojimi deťmi 9-10 rokov. Odporúčam. Čítať viac
Hedviga
Neoverený nákup
23.11.2022
Adventný kalendár
Kúpila som ako darček, vyzerá kniha zaujímavo. Teším sa, aké prekvapenie bude vo vnútri a verím, že som vybrala správne. Čítať viac
Katarína
Neoverený nákup
13.11.2022
Tajomná vila - skvelý darček
skvelá, pútava kniha vhodná na adventné obdobie - 11 ročný syn nerád číta kniha, ale z tejto je z nej nadšený, rovnako aj dcéra 6 ročná, ďakujeme :) Čítať viac
7.11.2022
ODPORúčAM !
Už ako dieťa som na Mikuláša nemusela mať sladkosti. No, opýtajte sa ma na adventný kalendár. Tu vám nie nepoviem.

Milujem Vianoce. Možnosť byť na chvíľu dieťaťom a len tak sa tešiť z najkrajšieho sviatku v roku. Adventný kalendár - Tajomná vila je toho príkladom.

Tu, v tejto úžasnej interaktívnej knihe som sa ani sekundu nenudila. Úplne mi moje detské JA kričalo radosťou. Pútavý príbeh prispôsobený deťom, ktorý sa ľahko čítal. Čo úloha, to som cítila vzrušenie. Predsa deti majú iný pohľad na veci. Na rozdiel od nás ich vidia jednoducho.

A traja kamaráti čo má sprevádzali celý dejom? Keď som s nimi prešla všetkých 24 úloh, chcela som si s nimi tľapnúť a povedať: ,,dokázali sme to!”

Takže, či vaše deti milujú knihy alebo sa ich snažíte odučiť od digitálneho sveta, toto je presne to práve.
Čítať viac
Katarina Ondrušová
Overený nákup
28.10.2022
Advent
Knižku sme zatiaľ nečítali, pretože som ju kúpila ako adventny kalendár. Je to menší formát, stránky sú zlepené, čiže na začiatku si čitateľ pozrie len prvu napovedá a postupne každý deň otvára ďalšie strany. Čítať viac
24

Som mama malej slečny, s ktorou rady čítame. Snažím sa na IG písať svoj názor na mnou čítané knihy formou recenzií. Pri knihách si výborne oddýchnem, len keby toho času bolo viac :)

Beáta Kiselová Bileková
Overený zákazník
25.10.2022
Výborná zábava pre malých i veľkých
Táto detská kniha vo forme adventného kalendára s únikovou hrou v sebe ukrýva príbeh Jo a Nadi, ktorí hľadajú strateného psa. Zistia, že je v tajomnej vile, ale ako ho odtiaľ dostanú? Oni sami v nej ostanú uväznení a dostať sa von môžu iba vyriešením rôznych úloh. Ale čo ak vo vile nie sú jediní a čas hrá proti nim? Musíte im jednoducho pomôcť. Kľúč s riešeniami pre kontrolu je na konci knihy.
Ak chcete zažiť dobrodružstvo, zábavu a trošku sa báť, otvorte s deťmi od 10 rokov túto knihu a vyberte sa do Tajomnej vily, v ktorej si potrápite mozgové závity :)
Čítať viac

Kúpte spolu
Tajomná vila: Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou - Kristin Lückel, Heidi Förster, Zelený kocúr, 2022
Vianočné mystérium - Jostein Gaarder, Vlado Kráľ (ilustrátor), Artforum, 2022
36,68 €
Ušetríte 3,12 €

„Namaľoval si nejakého hrozne čierneho čerta na stenu a uteká pred ním. No dobre. Ľudia sa všelijako bláznia. Či ja nevyvádzam sprostosti? Ono maľovaný čert sa trochu ošúcha, a vtedy hneď sa uvidí, že nie je ozajstný.“

Zobrané spisy zväzok II - Jozef Cíger Hronský, 2005
Zobrané spisy zväzok II
Jozef Cíger Hronský