Knihy
E-knihy

Malba na hedvábí

Grada, 2009
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2009

Hedvábí je jedinečný přírodní materiál, který navozuje pocit luxusu, a přesto není nedostupný. Barvy se na něm nádherně vyjímají, a proto stále více lidí nachází v malbě na hedvábí krásného koníčka...

Čítaj viac

12,70 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 15%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Hedvábí je jedinečný přírodní materiál, který navozuje pocit luxusu, a přesto není nedostupný. Barvy se na něm nádherně vyjímají, a proto stále více lidí nachází v malbě na hedvábí krásného koníčka. Inspirující a tisíciletími prověřený materiál je vhodný pro celou řadu výtvarných technik, které je možné použít ve volné i užité tvorbě. Na hedvábí můžete namalovat obraz nebo z pomalovaného hedvábí ušít originální oděv, módní nebo interiérové doplňky, jako jsou šátky, šály, parea, kravaty, polštáře, přehozy, závěsy, paravány. Profesionální výtvarnice a zkušená lektorka kurzů malby na hedvábí vás provede nejdůležitějšími technikami vhodnými pro začátečníky i pokročilé a poradí vám, jak je vzájemně kombinovat a najít si svůj osobitý výraz.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malba na hedvábí - Kateřina Soukupová
Pacient - Sebastian Fitzek
21,85 €
Ušetríte 6,95 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
136
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
168088
Rok vydania
2009

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

17 hodnotení

15
2
0
0
0

Karin Vodičková
9.12.2010
Maľovanie na hodváb
Veľmi prepracovaná kniha. Od krátkej histórie maľby na hodváb. Po praktické rady týkajúce sa matiálov a pomôcok. Ako miešať farby, konkrétne návody, postupy, techniky, kompozície. Práca so šablónami, formami pre tlač. Doporučenia pre fixáciu a údržby hodvábu.
Ľutujem, že takáto kniha neexistuje aj v slovenskom jazyku, myslím si že máme zaujímavých tvorcov venujúcim sa maľovaniu na hodváb aj na Slovensku.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malba na hedvábí - Kateřina Soukupová
Pacient - Sebastian Fitzek
21,85 €
Ušetríte 6,95 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev