Knihy
E-knihy

Serve To Win

Corgi Books, 2014
Vydavateľstvo
Corgi Books, 2014

In 2011, Novak Djokovic had what has been called the greatest single season ever by a professional tennis player. He won ten titles, three Grand Slams and 43 consecutive matches. Remarkably, less than two years earlier, ...

Čítaj viac

10,21 €

Bežná cena Bežne 10,50 €

Ušetríte 3%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

In 2011, Novak Djokovic had what has been called the greatest single season ever by a professional tennis player. He won ten titles, three Grand Slams and 43 consecutive matches. Remarkably, less than two years earlier, this champion could barely complete a tournament. How did a player once plagued by aches, breathing difficulties and injuries on court suddenly become the number-one tennis player in the world? The answer is astonishing: he changed what he ate.

In Serve to Win, Djokovic recounts how he survived the bombing of Belgrade, rising from a war-torn childhood to the top tier of his sport. He reveals the diet that transformed his health and pushed him to the pinnacle. While Djokovic loved and craved bread, pasta and, of course, the pizza from his family's restaurant, he found his body couldn't process wheat. Eliminating gluten made him feel instantly better, clearer, lighter and quicker. His new physical health and mental focus enabled him to achieve his two childhood dreams: to win Wimbledon and to be ranked the world's number-one tennis player.

Djokovic challenges you to try his way of eating for just 14 days. He provides weekly menus and easy-to-prepare recipes that will help you lose weight and find your way to a better you. You don't need to be a professional athlete to start living and feeling better. A trimmer, stronger, healthier you is just two weeks away!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Serve To Win - Novak Djokovič
Bezlepková kuchařka 3 - Kamila Krajčíková
15,63 €
Ušetríte 0,29 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

20 hodnotení

15
2
4
0
0

Edit
30.6.2017
+ / - priemer
Knihu hodnotím ako priemernú, splnila moje očakávania, ale nedoniesla žiadne nové informácie okrem detailov z Novakovho života, ktoré sú zaujímavé ale nie kvôli nim som si kupovala knihu. Základná myšlienka ako odhaliť prepojenie medzi rôznymi zdravotnými problémami a stravou je veľmi dôležitá, ale čakala som aspoň kapitolu napísanú daným výživovým špecialistom alebo nejaký ďalší odborný názor a ten som nenašla. Celú podstatu knihy som už vedela dopredu z článkov, ktoré o Novakovej bezlepkovej a bezmliečnej diéte vyšli a vpodstate bola táto kniha viac/menej zbytočná investícia.
Čítaj viac
Ľudmila Korgová
17.5.2016
Nič moc
Pre mňa bola kniha trochu sklamaním, očakávala som viac. Kapitoly z detstva sú povrchné, len také akoby mimochodom. Väščina knihy je o diéte a to by mali písať odborníci na výživu. Ja som sa chcela dozvedieť viac o Djokovičovi, o jeho povahe, živote, kariére. Ale o to v tejto knihe nešlo.
Čítaj viac
darina
11.9.2015
Djokovič Naserviruj si vitazstvo
Som sklamana, cakala som viac z jeho zivota, je to cele len o stravovani. Da sa to rychlo precitat, ale tychto
knih o psenici a jej skodlivosti je plno. Osobne mi je Djokovic sympaticky,a obdivujem, ako vela a tvrdo na sebe pracuje.
Čítaj viac
Ada
22.7.2015
Názor čitateľa
Kniha je výborná, nie je písaná zložito, prečítala som ju za jeden deň. V knihe svojim príbehom vysvetlí a poradí ako sa stravovať a žiť zdravšie.. Odporúčam čitateľom, ktorí chcú zmeniť stravovanie.
Čítaj viac
Angelika Hedvigiová
6.6.2014
Názor čitateľa
Zaujímavé čítanie nielen o bezlepkovom stravovaní, ale aj o prekonávaní strachu vo vojnou zmietanom Srbsku, o sile rodiny a o láske. Novak Djokovič je určite veľmi zaujímavý človek a vďaka tejto knihe sa zo mňa stal jeho fanúšik. V rodine máme celiakiu, takže som s nadšením prijala aj recepty, ktoré sú súčasťou knihy.
Čítaj viac
Sylvia Smatanová
27.5.2014
Názor čitateľa
Skvelá kniha, veľmi dobre a ľahko sa číta. Je to parádny návod pre všetkých, ktorí majú zdravotné problémy a hľadajú riešenie. Zmeniť stravovanie je to najľahšie (stačí "len" naozaj chcieť) aj najťažšie (treba vydržať). Novak a jeho výsledky sú jasným dôkazom, že toto je správna cesta pre všetkých.
Čítaj viac
Petra Kuráková
8.1.2014
Názor čtenáře
Poutavé vyprávění o tom, jak se z malého chlapce z válkou sužovaného Srbska stala světová tenisová jednička, propletené (nejen) povídáním o bezlepkové stravě, která mu "změnila život." A nejen to. Inspirativná kniha o splněném snu, kterou jsem prolouskala za jedno odpoledne a určitě se k ní ještě vrátím. Může se líbit těm, kdo se zajímají o zdravou výživu či o to, jak dosáhnout úspěchů. Doporučuju.
Čítaj viac
Alexandra
5.1.2014
<3
Novak je nielen úžasný športovec ale ak človek. Čo preukazal aj v tejto knihe :) som jeho dlhoročná fanúšička a a táto kniha ma v tom len utvrdila.. Skutočne zažitky a pravdivosť tejto knihy vas donuti zamyslieť sa nad svojim stravovanim a celkovym životom.. proste super :) odporučam !
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Serve To Win - Novak Djokovič
Bezlepková kuchařka 3 - Kamila Krajčíková
15,63 €
Ušetríte 0,29 €

„Najprv čítaj dobré knihy, lebo inak sa k nim možno nikdy nedostaneš.“

Henry David Thoreau