Knihy
E-knihy

Diagnostika karmy 12

Život je jako mávnutí křídel motýlích

Vydavateľstvo
Raduga Verlag, 2014
12. diel série
Diagnostika karmy

Jak se dítě učí od svých rodičů? Miluje je, napodobuje, ztotožňuje se s nimi. Abychom od někoho převzali informaci, musíme s ním být vnitřně jednotní. Proces spotřeby je přirozený a nezbytný, ale nesmí překračovat povolený rámec. Rozvoj znamená, že...

Čítaj viac

12,64 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Jak se dítě učí od svých rodičů? Miluje je, napodobuje, ztotožňuje se s nimi. Abychom od někoho převzali informaci, musíme s ním být vnitřně jednotní. Proces spotřeby je přirozený a nezbytný, ale nesmí překračovat povolený rámec. Rozvoj znamená, že spotřeba se přeměňuje v navrácení. Pokud víme, že je možné se klanět jen Bohu, pak pociťujeme, že hlavní informace, láska přicházejí skrze obrácení se k Němu. A jiný člověk nás může jen posunout k odhalení tohoto procesu v sobě. Pokud je duše příliš připoutána k tělu, touhám, blahobytu, nechceme v sobě tento proces ani tak rozvinout, jako ho převzít od jiného člověka.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Diagnostika karmy 12 - Sergej N. Lazarev
Diagnostika karmy 11 - Sergej N. Lazarev
25,28 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Hmotnosť
219 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Raduga Verlag
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9783941622869
Naše katalógové číslo
166581

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Alexandra
8.9.2015
Názor čitateľa
Táto kniha je dostojným ukončením celej serie diagnostiky karmy. Nepoznám lepšieho autora ako je Lazarev, mne zmenil život, ale písať jednoznačné hodnotenie na jeho dielo sa vlastne ani nedá, popieralo by to podstatu jeho učenia :-). Každý sám musí hladat svoju pravdu . Ja osobne sa mu chcem len poďakovať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Diagnostika karmy 12 - Sergej N. Lazarev
Diagnostika karmy 11 - Sergej N. Lazarev
25,28 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia