Zamatovo nežná tyrania - Ľubomír Huďo
Zamatovo nežná tyrania

8,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Zamatovo nežná tyrania - Ľubomír Huďo
Zamatovo nežná tyrania - Ľubomír Huďo

Zamatovo nežná tyrania

Od pravdy a lásky ku klamstvu a poslušnosti

Vydavateľstvo
EZEN, 2013
129 strán
2 hodiny čítania
  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

8,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Ďalšie knižné vydania
Zamatovo nežná tyrania 1989 - 2019 - Ľubo Huďo
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2019
Na sklade

10,00 €

Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

"Nežná revolúcia dospela do štádia zamatovej tyranie. Krásne ideály o slobode, spravodlivosti a dôstojnom živote boli od začiatku účelovou manipuláciou na ovplyvnenie davu, ktorý mal robiť potrebnú kulisu. Na moc už čakali hyeny z tábora disidentov i komunistov, aby vytvorili pre seba raj a pre ostatných trhové otroctvo. Revolúcie zamatového typu sú totiž vopred naplánované a štedro financované, výsledkom je systém, ktorý vyhovuje ich sponzorom. Profesionálni revolucionári a ich lokaji si užívajú výslnie trhu a ostatných držia v poslušnosti a nevedomosti kazajkou politickej korektnosti. Myšlienka francúzskeho filozofa Voltaira je stále aktuálna: „Kto nám vládne, zistíme podľa toho, koho nesmieme kritizovať“.
Ľubomír Huďo
Čítať viac
Počet strán
129
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
198 g
ISBN
9788097149208
Rok vydania
2013
Naše katalógové číslo
162348
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
EZEN
Kategorizácia

„Všetky ľúbostné príbehy sú príbehmi žiaľu. Ak nie hneď spočiatku, tak neskôr. Ak nie pre jedného, tak pre toho druhého. A niekedy pre oboch. “

Roviny života - Julian Barnes
Roviny života
Julian Barnes