Outdoorové animácie v cestovnom ruchu - Martin Babiar
Outdoorové animácie v cestovnom ruchu
9,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Ďalšie formáty

9,00 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Animácia voľného času je v súčasnosti najintenzívnejšie sa rozvíjajúcou oblasťou cestovného ruchu. Ešte pred pár rokmi bola spájaná hlavne s prímorskými letoviskami, dnes však môžeme zreteľne vidieť, že animátori sú neoddeliteľnou súčasťou stredísk cestovného ruchu už aj na Slovensku.
Aj keď by sa navonok mohlo zdať, že animácia je len obyčajné zabávanie sa s ľuďmi, nie je tomu tak. Kniha čitateľovi prakticky ukáže, že je dôležitou súčasťou budovania značky a zvyšovania kvality služieb.
Jej jedinečnosť spočíva v tom, že v nej autori upriamili pozornosť na Slovensko, zamerali sa na to najlepšie, čo doma máme – naše prírodné bohatstvo a popísali množstvo praktických a overených aktivít, ktoré možno zahrnúť do animačných programov.
Najväčší osoh ponúka kniha ľuďom priamo sa angažujúcim v cestovnom ruchu, pre ktorých prináša tie najaktuálnejšie informácie z tejto oblasti. Prakticky popisuje aktuálne potreby klientov hotelov a cestovných kancelári, dôvody, prečo je animácia dôležitou súčasťou PR a marketingu a ako ňou možno veľmi účelne zvýšiť príjmy zariadenia. Nájdete v nej aj 5 mýtov na tému animácie voľného času.
Ako jedna z mála odborných publikácií sa taktiež venuje oblasti zážitkového učenia. Zrozumiteľným jazykom popisuje, čo je „skutočné“ zážitkové učenie a čo je podľa autorov len „pôžitkom“. Je preto veľmi praktickým nástrojom aj pre učiteľov, lektorov, inštruktorov a ľudí pôsobiacich vo vzdelávacej oblasti.
Najdôležitejšia časť je venovaná outdoorovej oblasti. Tá sa venuje prostriedkom, ktoré možno využiť, špecifikám prípravy a realizácie outdoorových programov i vzdelávaniu animátorov outdoorových aktivít. To, čo však čitateľ určite ocení najviac, sú praktické hry a viaceré autorské programy, ktoré autori sami vytvorili a overili, a ktoré si možno jednoducho vybrať a zrealizovať.


Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
9,00 €

Posielame do šiestich dní

E-knihy a audioknihy

PDF
EPUB
MOBI
3,50 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Kúpte spolu
17,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
145
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
148×204 mm
Hmotnosť
200 g
ISBN
9788393716418
Rok vydania
2013
Naše katalógové číslo
162113
Téma
vzdelávanie
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
STAGEMAN

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Roman
25.8.2020
Vsetko potrebne pre animatorov, skvele zhrnute, ziadne zbytocne obkecavacky.. odporucam pre zaciatocnikov aj pokrocilych v obore.. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
17,00 €

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský