Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Psychologické poradenstvo pre partnerov a rodiny - Elena Pavluvčíková
Psychologické poradenstvo pre partnerov a rodiny
15,71 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
15,71 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Psychologické poradenstvo pre partnerov a rodiny je publikácia zaoberajúca sa prirodzenou súčasťou nášho života - vzťahmi. Vzťahmi v manželstve, partnerstve a rodine. Vznikla z dvoch dôvodov. Prvým bola vnútorná potreba dať na papier dlhoročné skúsenosti z práce s ľuďmi prichádzajúcimi do poradne s prosbou o pomoc.Za tie roky ich bolo niekoľko tisíc. Drobná psychologická perokresba, alebo inak povedané, poradenské vedenie každého človeka, páru či rodiny, často trvajúce niekoľko mesiacov i rokov, sa hlboko vrylo do mojej duše a mysle. Druhým dôvodom boli študenti Inštitútu psychológie Prešovskej univerzoty v Prešove, ktorým partnerské a rodinné poradenstvo prednášam už niekoľko rokov. Od nich často zaznievalo povzbudenie dať prednáškam knižnú podobu.
Kniha je určená jednak psychológom, ktorí sa zaoberajú vzťami, ale aj ostatným pomáhajúcim profesiám, najmä sociálnym pracovníkom. Prospešná môže byť i širšej verejnosti, ľuďom, ktorí sa dostali do problémovej situácie v partnerskom vzťahu a v rodine.

Autor
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“