Kdo se nudí, míří do Brna

Brno dávno není nudné město Nezáleží na tom, jestli Brnem projíždíte, nebo tu bydlíte roky. S tímto rodinným průvodcem si město doopravdy užijete – bavit bude děti i dospělé.... Čítať viac

Vydavateľstvo
CPRESS, 2022
Počet strán
208

Brno dávno není nudné město Nezáleží na tom, jestli Brnem projíždíte, nebo tu bydlíte roky. S tímto rodinným průvodcem si město doopravdy užijete – bavit bude děti i dospělé. Kniha nabízí spoustu inspirace na příjemně... Čítať viac

  • PDF
  • Čeština

12,45 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Aj e-knihy môžete darovať

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Brno dávno není nudné město Nezáleží na tom, jestli Brnem projíždíte, nebo tu bydlíte roky. S tímto rodinným průvodcem si město doopravdy užijete – bavit bude děti i dospělé. Kniha nabízí spoustu inspirace na příjemně strávený čas v Brně a na jižní Moravě. Najdete v ní tipy na nejlepší dětská hřiště i kvalitní občerstvení v jejich okolí. Poznáte Brno ze všech stran, protože Špilberkem jeho atraktivita rozhodně nekončí. V knize nalistujete 50 výletů s dětmi po celé jižní Moravě – takže máte program na každý víkend v roce. Navštívená místa si můžete označit turistickou vizitkou a z každého výletu se pohodlně prokliknete do mapy. To je spousta dobrých důvodů, proč si knihu pořídit a hlavně proč se do Brna vracet. Nudit se tu nebudete. V průvodci najdete: - tipy na 37 perfektních hřišť v celkem 17 oblastech Brna; - 22 míst, kam se vydat na rodinný výlet v rámci Brna a nejbližšího okolí; - 55 výletních cílů na jižní Moravě, kde se spolehlivě zabaví děti i dospělí: od Kunštátu po Valtice, od Znojma po Strážnici; - souhrnné tipy, kam zajít za zvířátky, kde najít ohniště, kam se vyvézt na kolo či na lyže a kde se schovat, když počasí výletům nepřeje.
Čítať viac
Počet strán
208
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1600011
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
CPRESS
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

2 hodnotenia

0
2
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

23

Veľa čítam (100+ kníh/rok), milujem cestovanie (od 04/2021 žijeme van life a cestujeme po Európe) a turistiku, mám syna, stále sa niečo učím a baví ma, čo všetko život ponúka. Občas píšem na blog orvokki.sk.

Barbora Štefkovič
13.8.2022
Pod nie zrovna peknou obálkou je skvelý obsah pre každého, kto sa pohybuje v Brne s deťmi. Brno je fantastické mesto a s okolím má nespočet možností za každého počasia a všetky vekové kategórie. Brno je kids-friendly od športovania, cez umenie a vzdelávanie až po trávenie voľného času. A práve čo sa týka pohybu, prirodzeného učenia sa a voľného času, s tým vám pomôže táto kniha. Kdo se nudí, míři do Brna má štyri časti. V prvej sú fajn detské ihriská (veľké, originálne, zaujímavé), v druhej aktivity v Brne, v tretej výlety po južnej Morave a v poslednej ďalšie možnosti, kam v Brne s deťmi (pumptracky, k vode, za zvieratkami, dopravné ihriská atď.).

Ak tu žijete a máte dieťa, pravdepodobne aspoň polovicu miest poznáte. No pravdepobone mnohé ešte nepoznáte. A to ich možno máte za rohom. A občas si možno poviete, tak kam dnes vyrazíme? Aký výlet dáme? Na ktorom ihrisku ich vypustíme? Otvoríte knihu, nemusíte premýšľať, nemusíte hľadať v mapách. A máte to aj s kaviarňou poblíž či informáciou o verejnej toalete. A mnoho ďalších drobných a užitočných tipov zameraných na deti (napr. pracovné listy v info centre).

So synom Brno a okolie poznávame od jeho narodenia, takže aj keď mnoho miest poznám a máme už prejdených, i tak som si knihu šla kúpiť. I počas našej viac ako ročnej prestávky od Brna, kedy sme cestoval obytňákom, nám tu pár ihrísk a aktivít pribudlo. Plus syn je starší a aj to poznávanie je už teraz o inom. Príde mi užitočná a môžem z nej čerpať aj keď tu máme návštevy s deťmi.

Knihe chýba akurát mapa. Pri výletoch síce je QR odkaz na na mapy.cz, ale jednoduchá malá mapka s bodmi, kde sa čo v Brne a okolí nachádza, to tam citeľne chýba. A asi i lepšia obálka, taká, ktorá viac naláka, než odradí. Keby na knižku nedostanem odporúčanie od priateľov, tak by ma ani nenapadlo po nej siahnuť.

Inak je to skvelý a užitočný sprievodca pre miestnych aj tých, ktorí sem idú na dovolenku.
Čítať viac

Čítať viac

„Všetko reaguje so všetkým. Tak ako každý jeden hlt, ktorý zjeme, mení naše telo, tak aj každá informácia mení náš mozog.“