Knihy
E-knihy

Utrpenie z nezmyselného života

Lúč, 2013
Vydavateľstvo
Lúč, 2013

Každá doba má svoju neurózu a každý doba potrebuje svoju psychoterapiu. Skutočne, dnes už nie sme ako v časoch Freuda konfrontovaní so sexuálnou, ale s existenciálnou...

Čítaj viac

5,99 €

Bežná cena Bežne 6,00 €

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Každá doba má svoju neurózu a každý doba potrebuje svoju psychoterapiu.

Skutočne, dnes už nie sme ako v časoch Freuda konfrontovaní so sexuálnou, ale s existenciálnou frustráciou. A typický pacient dneška už netrpí komplexom menejcennosti ako v časoch Adlera, ale hlbokým pocitom straty zmyslu, ktorý je úzko spojený s pocitom vnútorného prázdna. Preto autor hovorí o existenciálnom vákuu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Utrpenie z nezmyselného života - Viktor E. Frankl
Hľadanie zmyslu života - Viktor E. Frankl
14,91 €
Ušetríte 1,08 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
124
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Lúč
Rozmer
140×205 mm
ISBN
9788071149217
Naše katalógové číslo
158974

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Eva
30.5.2016
Veľmi dobré
Napriek mnohým odborným výrazom, cez ktoré by som neprešla bez slovníka cudzích slov, je táto kniha vynikajúca. Pokiaľ ste niekedy čítali niečo od Freuda a zdalo sa vám čudné, ako mohol takýto človek dospieť k takej veľkej popularite a mať toľkých nasledovníkov, po prečítaní tejto knihy pochopíte, že tento váš dojem bol legitímny, že to bol "iba" prejav vášho zdravého rozumu. Veľkosť osobnosti autora ešte viac podtrhuje jednoduchosť jeho prístupu: počúvať pacienta. Kniha je veľkým obohatením pre každého, koho zaujíma psychológia, ale aj koho zaujíma človek a zmysel jeho života, či už je to niekto vám blízky, ale je to čitateľ sám.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Utrpenie z nezmyselného života - Viktor E. Frankl
Hľadanie zmyslu života - Viktor E. Frankl
14,91 €
Ušetríte 1,08 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev