Očkování II. - Ludmila Eleková
Očkování II.

3,87 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Očkování II. - Ludmila Eleková
Očkování II. - Ludmila Eleková

Očkování II.

Jeho účinky, následky a jejich léčba - svazek 19

19. diel série
Knihovnička Meduňky
Vydavateľstvo
Meduňka, 2013
Počet strán
160
  • Brožovaná väzba
  • Čeština

3,87 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

Očkování je považováno za prospěšné, jeho výhody údajně vysoce přesahují jeho riziko. Většina z nás se domnívá, že díky očkování vymizely epidemie infekčních nemocí a naše děti neumírají a jsou zdravější. Ovšem vědecké poznatky z poslední doby ukazují, že tomu je možná úplně jinak. Očkování je možná naopak hlavní příčinou dnešních epidemií alergií, snížené imunity, autoimunitních nemocí a poruch nervového vývoje dětí. Kniha podrobně popisuje mechanismus, kterým vakcíny poškozují imunitu a nervový systém a ukazuje celé spektrum možných patologií způsobených očkováním.
Čítať viac
Počet strán
160
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
134×204 mm
Hmotnosť
169 g
ISBN
9788090538344
Rok vydania
2013
Edícia
Meduňka
Naše katalógové číslo
158277
Jazyk
čeština
19. diel série
Knihovnička Meduňky
Vydavateľstvo
Meduňka
Kategorizácia

„Miliardy a miliardy hviezd. Miliardy a miliardy svetov. Zdanlivo nekonečné možnosti- nie fiktívne, ale skutočné. Tam hore. Teraz. Oveľa viac, ako v živote uvidí. Oveľa viac, ako stihne navštíviť. Stačí mu jediný letmý pohľad, aby vedel, že to všetko je navždy mimo jeho dosahu.“

Niečo viac - Patrick Ness
Niečo viac
Patrick Ness