Očkování II. - Ludmila Eleková
Očkování II.
3,87 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
3,87 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

Očkování je považováno za prospěšné, jeho výhody údajně vysoce přesahují jeho riziko. Většina z nás se domnívá, že díky očkování vymizely epidemie infekčních nemocí a naše děti neumírají a jsou zdravější. Ovšem vědecké poznatky z poslední doby ukazují, že tomu je možná úplně jinak. Očkování je možná naopak hlavní příčinou dnešních epidemií alergií, snížené imunity, autoimunitních nemocí a poruch nervového vývoje dětí. Kniha podrobně popisuje mechanismus, kterým vakcíny poškozují imunitu a nervový systém a ukazuje celé spektrum možných patologií způsobených očkováním.
Čítaj viac
Počet strán
160
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
134×204 mm
Hmotnosť
169 g
ISBN
9788090538344
Rok vydania
2013
Edícia
Meduňka
Naše katalógové číslo
158277
Téma
zdravie, cesta ku šťastiu
Jazyk
čeština
19. diel série
Knihovnička Meduňky
Vydavateľstvo
Meduňka
Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia