Kvído - Obrázkové hádanky SK - Zvládnem to bezpečne! -

11,43 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Kvído - Obrázkové hádanky SK - Zvládnem to bezpečne! -
Kvído - Obrázkové hádanky SK - Zvládnem to bezpečne! -

Kvído - Obrázkové hádanky SK - Zvládnem to bezpečne!

  Obrázkové hádanky na cesty od Kvída sú originálne ilustrované hádanky, ktoré rozvíjajú vedomosti detí v rôznych oblastiach. Na 40 obojstranných kartičkách na deti čakajú... Čítať viac

  Séria
  Kvído
  Výrobca
  Albi, 2022

  Obrázkové hádanky na cesty od Kvída sú originálne ilustrované hádanky, ktoré rozvíjajú vedomosti detí v rôznych oblastiach. Na 40 obojstranných kartičkách na deti čakajú nápadité a zábavné úlohy, ako napríklad dokresľovanie, spájanie, hľadanie rozdielov.. Čítať viac

  • Hra
  • Slovenčina
  11,99 €

  11,43 €

  -5 %
  Na sklade, objednávajte však rýchlo

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Viac o produkte

  Obrázkové hádanky na cesty od Kvída sú originálne ilustrované hádanky, ktoré rozvíjajú vedomosti detí v rôznych oblastiach. Na 40 obojstranných kartičkách na deti čakajú nápadité a zábavné úlohy, ako napríklad dokresľovanie, spájanie, hľadanie rozdielov, počítanie, vyberanie správnej odpovede a ďalšie.

  Úlohy sa riešia pomocou zmazateľnej fixky, ktorá je súčasťou balenia. Vďaka tomu sa môžu deti k úlohám opakovane vracať alebo si ich opravovať. Predškolákom môžu prečítať zadania dospelí.

  Obrázkové hádanky rozvíjajú koncentráciu, logické uvažovanie, pozornosť, grafomotoriku a špecifické znalosti z rôznych oblastí.

  Obsah hry: 80 strán obrázkových hádaniek s úlohami z 5 oblastí - bezpečnosť v meste, v prírode, doma, v doprave a prvá pomoc, mazacia čierna fixka na doplňovanie, spájanie, dokresľovanie a mazanie úlohy.
  Čítať viac
  Rozmery krabice
  125×165 mm
  Hmotnosť
  315 g
  Katalógové číslo výrobcu
  25134
  Jazyk
  slovenčina
  Edícia
  Obrázkové hádanky
  Naše katalógové číslo
  1567821
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  Ako sa páčila hra vám?

  Čítať viac

  „Krásne vozidlá len priťahujú závisť priemerných ľudí, pohŕdanie intelektuálov a ľútosť duchovne prebudených, osvietených ľudí.“

  Boh cestuje vždy inkognito - Laurent Gounelle
  Boh cestuje vždy inkognito
  Laurent Gounelle