Vianoce
Zakázané pokušenie - Martina Jakubová
Zakázané pokušenie

12,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Zakázané pokušenie

Svadba ich najlepších priateľov, alkohol a vzájomná príťažlivosť. Nebezpečná kombinácia, ktorá vyústi do krátkeho vášnivého romániku, po ktorom nasleduje obligátne: „ Čo sa... Čítať viac

2. diel série
Dotyky vášne
Vydavateľstvo
Motýľ, 2022
Počet strán
327

Svadba ich najlepších priateľov, alkohol a vzájomná príťažlivosť. Nebezpečná kombinácia, ktorá vyústi do krátkeho vášnivého romániku, po ktorom nasleduje obligátne: „ Čo sa stane vo Vegas, ostáva vo Vegas.“ ... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

12,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Voľné pokračovanie titulu Dotyky vášne.

Svadba ich najlepších priateľov, alkohol a vzájomná príťažlivosť. Nebezpečná kombinácia, ktorá vyústi do krátkeho vášnivého romániku, po ktorom nasleduje obligátne: „ Čo sa stane vo Vegas, ostáva vo Vegas.“

Čo ak sa to však zopakuje a obaja zúčastnení sa odrazu ocitnú v situácii, ktorá je pre jedného pohromou a pre druhého nečakanou príležitosťou, v ktorú už nedúfal?

Jana si z mladosti nesie ťažké bremeno a už dávno rezigno - vala na niečo, čo by iní nazvali normálnym životom. Šimon je vtipný, úspešný, šarmantný a sexi a v živote mu chýba už iba jedno. Už dávno však pochopil, že niektoré sny ostanú navždy iba snami. Osud však obom poriadne zamieša karty a ich cesty spojí pre oboch naozaj nečakaným spôsobom.

Dá Jana sama sebe ešte jednu šancu na šťastný život? Je Šimon naozaj taký dokonalý, ako sa na prvý pohľad javí? Alebo pred ňou skrýva tajomstvá, ktoré potichu tikajú ako časovaná bomba, ktorá v okamihu všetko zničí?
Čítať viac
Počet strán
327
Väzba
pevná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
420 g
ISBN
9788081642883
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1567089
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
2. diel série
Dotyky vášne
Vydavateľstvo
Motýľ
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

6 hodnotení

0
6
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

8
2.10.2022
Overený nákup
Pre lepšie pochopenie príbehu vám jednoznačne odporúčam prečítať si najprv Dotyky vášne a až potom sa vrhnúť na toto Zakázané pokušenie. Samozrejme, kto chce byť rebel, môže si knihu prečítať aj samostatne.

Stretávame sa tu s postavami, ktoré už poznáme, najlepšia kamoška Kristíny- Janka a najlepší kamoš Erika- Šimon. V knihe sa často objavuje aj náš pár K+E, čiže ak zbožňujete Dotyky (tak ako ja), budete sa tomu tešiť.

Celkom som sa obávala, ako príbeh vypáli, keďže Jana nebola v Dotykoch tou najlepšou postavou a nesprávala sa práve ako naj kamoška. Bola som veľmi zvedavá, čo jej autorka nadelí, aká bude a aký bude jej vývoj, a že som ostala milo prekvapená. Z neobľúbenej postavy sa stala obľúbená.

Musím sa priznať, že ja som zápletku príbehu uhádla ešte pred vydaním knihy, keď som si s autorkou písala a predostrela jej svoju nevyžiadanú teóriu. Ale viete čo? Vôbec mi to nevadilo. Z prvej knihy vyplýva naozaj množstvo zápletiek, ktoré by mohla autorka použiť a ďalej rozvíjať, že som rada, že pokračovala presne na tej vlne a nesnažila sa to nejako extra kombinovať.

Príbeh je, ako sme už u tejto našej autorky zvyknutí, sexi-vtipne-sarkasticko-ironicky, čo ja milujem! Je plný doberania a vášnivých hádok, sexi atmosféry, napätia, zamotaných situácii a nevypovedaných tajomstiev, no aj klamstiev, ktoré nám dokážu zničiť život a stiahnuť so sebou aj iných.

Autorka vytvorila medzi postavami Janky a Šimona skvelú dynamiku, vsadila na vzťah od nepriateľstva k láske alebo teda “neznášame sa, ale vyspíme sa spolu”. Na mňa toto vždy zaberie, a ak aj na vás, tak sa určite začítajte do tohto príbehu, ktorý nie je len nejakým eroticko-romantickým pokračovaním, ale schováva v sebe pár veľmi bolestných vecí, ktoré sa ťažko prekonávajú. Či ich prekonajú aj naše postavy si budete musieť prečítať.
Čítať viac
9
29.9.2022
„Modré oči sa mu smiali, no ešte stále boli zastreté vzrušením, a to, ako na mňa hľadel, ma prinútilo znovu zatajiť dych.“

Ale si z nás ten život dokáže riadne vystreliť, že?
Stane sa nám presne to, čo nechceme. Stretneme presne toho, po ktorom netúžime. Urobíme presne to, čo urobiť podľa rozumu nemáme. Ale čo hovorí naše srdce? Čo naozaj chceme? A po čom skutočne v živote túžime?

Každý nemá dokonalý život. Hoci to tak možno na prvý pohľad vyzerá. Šimon je krásny, bohatý, úspešný. Takmer všetko po čom túži sa mu v priebehu pár sekúnd vyplní. Takmer všetko... Čo ak to, po čom najviac túži, nemôže nikdy mať? Alebo aspoň on si to myslí a preto sa podľa toho aj riadi. No, čo ak ...

Tak a ja už Šimonov príbeh poznám. A nie len ten jeho. Bolo to rýchle a oddychové čítanie, plné vášnivých ale aj smutných momentov. Ako sa v živote hovorí „keď sa serie, tak sa serie“ a tak to bolo aj v deji. Akoby sa na našich hlavných hrdinov lepila iba smola. Všetci vieme, že každý sa učí na vlastných chybách, ale vieme aj to, že tie chyby nevieme vrátiť späť. Hoci by sme veľmi chceli. No jedna možnosť tu je a to je odpustenie. S bolesťou sa už musíme iba zmieriť.

Zakázané pokušenie sa mi páčilo o niečo viac ako Dotyky vášne. Asi som definitívne tím Šimon. A asi mi Kristína (hlavná hrdinka Dotykov vášne) strašne liezla na nervy.
Čítať viac
15
18.9.2022
Šimon je späť!
Zakázané pokušenie je voľne pokračovanie príbehu Dotyky vášne, preto odporúčam prečítať si obe časti.

Šimona sme v predchádzajúcej časti spoznali ako skvelého kamaráta, na ktorého sa mohli Kristína a Erik vždy spoľahnúť, nikdy im neodmietol pomôcť a tak nejak zachraňoval ich vzťah... jednoducho dokonalý chlap. Šimona si zamilovali mnohé čitateľky...priznávam, že ja tiež. Teraz však jeho dokonalosť nadobudla výraznejšie trhliny. Boli tu momenty, kedy by som ho najradšej prefackala. Rozumiem, že nemal (vždy) zlé úmysly, len by neuškodilo, keby sa občas pozrel na všetko aj z pohľadu ďalších ľudí. Ale samozrejme, ani teraz nechýbal jeho šarm, ktorým si nás predtým získal (najmä, keď sa jeho vypäté emócie trochu skľudnili).

S Janou to bolo zasa naopak. Hoci sa v jednotke objavila len párkrát, bola vykreslená ako "problematická" žena, ktorá strieda jedného chlapa za druhým, užíva si život a nič neberie príliš vášne. Teraz sme mali možno spoznať jej druhú stránku, odhaliť dobre skrývané tajomstvá a dozvedieť sa viac o jej minulosti. Snažila sa začať žiť odznova, viac sa o seba starať, no nemala to jednoduché, keďže mnohí jej jej minulosti často pripomínali, mali voči nej predsudky a odsúdili ju skôr, ako ju stihli spoznať. Priznávam, že niekedy som s jej správaním nebola stotožnená ani ja, ale keď som ju viac spoznala, dokázala som jej lepšie porozumieť. Autorka jej toho navalila na plecia dosť veľa. Jej trápenie som prežívala spolu s ňou. Držala som jej palce, aby konečne našla svoje šťastie, pretože si ho po tom všetkom, čím si prešla, naozaj zaslúžila.

Nebudem klamať, niekedy som mala na oboch veľké nervy, najmä v prvej časti knihy (podľa mňa sa mali o všetkom viacej porozprávať a spoločne hľadať nejaké riešenie/kompromis, ale sama by som sa v podobnej situácii nechcela ocitnúť a vôbec neviem, čo by som urobila, takže ich nemôžem súdiť). Ich vzťah/nevzťah bol ako na horskej dráhe. Mňa osobne viac bavila druhá polovica kniha, ktorá bola nabitá emóciami a často som mala slzy v očiach.

Kniha sa mi čítala ľahko a rýchlo, mám rada autorkin zmysel pre humor. V príbehu dostali veľký priestor aj Erik s Kristínou, čo ma potešilo, rada som sa dozvedela, ako sa im darí aj po určitom časovom odstupe.

Budem úprimná, niektoré autorkine knihy sa mi páčili trochu viac, ale aj táto dilógia určite stojí za prečítanie.
Čítať viac

Čítať viac

„One must always be careful of books and what is inside them, for words have the power to change us.“

Clockwork Angel - Cassandra Clare
Clockwork Angel
Cassandra Clare