Energetic Marketing

Energetické princípy miliónového podnikania pre ženy

Koľkokrát ste sa už spýtali samej seba: Prečo mi podnikanie nerastie tak rýchlo, ako by som chcela? Lenka Lutonská, priekopníčka energetického prístupu k podnikaniu, ktorá... Čítať viac

Vydavateľstvo
inspira publishing, 2022
Počet strán
246

Koľkokrát ste sa už spýtali samej seba: Prečo mi podnikanie nerastie tak rýchlo, ako by som chcela? Lenka Lutonská, priekopníčka energetického prístupu k podnikaniu, ktorá spolupracuje s tisíckami žien ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

12,00 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Energetic Marketing - Lenka Lutonská, inspira publishing, 2022
PDF EPUB MOBI
Čeština, 2022
Ihneď na stiahnutie

12,00 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

HLBŠÍ, ENERGETICKÝ PRÍSTUP K PODNIKANIU OTVÁRA NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
Koľkokrát ste sa už spýtali samej seba: Prečo mi podnikanie nerastie tak rýchlo, ako by som chcela?
Lenka Lutonská, priekopníčka energetického prístupu k podnikaniu, ktorá spolupracuje s tisíckami žien po celom svete, má pre tento pocit veľké pochopenie. Kedysi si totiž kládla tú istú otázku – pokým nenastala v jej podnikaní razantná zmena. Aká? Čo sa zmenilo?
Zmenila sa ona sama. Začala z celého srdca dôverovať svojej intuícii a dbať na duchovnú, energetickú podstatu podnikania, ktorému sa venovala. Pozoruhodné výsledky na seba nenechali dlho čakať. Keď sa zamerala na energiu v piatich základných oblastiach podnikania, otočila svoje podnikateľské zlyhanie na mimoriadny úspech – a tak sa zrodili jej jedinečné energetické princípy miliónového podnikania.
Tieto princípy sú po prvýkrát popísané v ucelenej knihe, ktorá predostiera spôsoby, ako ich začleniť do podnikania. Lenka túto netradičnú a veľmi vplyvnú metodiku pre úspech v podnikaní dlhoročne využíva so svojimi klientkami, aby naplnili svoj nepoznaný potenciál. Ten je v skutočnosti obrovský.
Nezáleží na tom, ako ďaleko ste sa doteraz dostali alebo ako ďaleko ešte chcete pokročiť. Váš život a vaše podnikanie majú oveľa väčší potenciál, než si dokážete predstaviť. Lenka vie, že ak sa rozhodnete aplikovať tieto energetické princípy aj vo vašom podnikaní, nič pre vás nebude nemožné.
Čítať viac
Originálny názov
Energetic Selling and Marketing
Počet strán
246
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1551393
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
inspira publishing
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Katarína
Neoverený nákup
12.3.2023
Skvelá kniha. Už som ju prečítala dvakrát a čítam tretíkrát a stále v nej nachádzam nové a nové prínosné myšlienky. Veľmi mi pomohla v mojom podnikaní. Čítať viac
Lucy
Neoverený nákup
19.10.2022
Prekvapujúco skvelá kniha
Mám doma množstvo motivačnej literatúry od rôznych mentorov, kovčov...
Táto kniha od Lenky je však iná, plná konkrétnych príkladov, pojmy sú zrozumiteľne popísané, pochopitelné, uchopitelné. Veľmi dobre sa číta, vtiahne Vás až nechcete prestať s čítaním, nepotrebujem toľko času na jej "trávenie".
Čítať viac

„Usmievajte sa tvárou, usmievajte sa mysľou – privoláte dobrú energiu a odoženiete zlú energiu. Usmievajte sa aj v pečeni.“

Jedz, modli sa a miluj - Elizabeth Gilbert, 2010
Jedz, modli sa a miluj
Elizabeth Gilbert