Knihy
E-knihy

Na co se ptají ženy

O mužích

Grada, 2013
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2013

Zkušený partnerský poradce s humorem a nadsázkou shrnuje typické dotazy, které si kladou ženy o svých mužích. Pokud toužíte nahlédnout do mužské psychiky, abyste konečně pochopila "jeho" neuvěřitelné koníčky...

Čítaj viac

6,75 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zkušený partnerský poradce s humorem a nadsázkou shrnuje typické dotazy, které si kladou ženy o svých mužích. Pokud toužíte nahlédnout do mužské psychiky, abyste konečně pochopila "jeho" neuvěřitelné koníčky, sklony k nevěře nebo svérázné chování k matce, k dětem, ke tchyni, pak se vám během tohoto stylizovaného rozhovoru mezi ženou a psychologem jistě otevře objevný "vhled" do světa, kterému se jako bytost s ženským pohlavím musíte učit rozumět. Autor Tomáš Novák je díky své bohaté psychologické praxi průvodcem více než povolaným. Odkrývá stereotypy a klišé našeho uvažování o druhém pohlaví a vyrovnává je nadhledem a snahou o tolik skloňovanou, ale nezbytnou toleranci.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Na co se ptají ženy - Tomáš Novák
Bod nula - Jorn Lier Horst, Thomas Enger
14,65 €
Ušetríte 5,05 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Marina
28.11.2016
Nič pozoruhodné
Knižka ma sklamala a absolútne nenaplnila očakávania. Čakala som niečo čo zaujme či pobaví, vybočí z radu podobného žánru kníh na základe vopred prečítaných pozitívnych hodnotení. Kniha sa snaží vydolovať niečo z ničoho, omieľa rádoby pravdy, humor je taký nasilu, irónia sa míňa účinku, ak sarkazmus, tak v úvodzovkách. Ani na jednom mieste som si nepovedala, no, to trafil presne, tak tu udrel klinec po hlavičke, hmmm zaujímavý uhol pohľadu. Nič také sa nestalo. Knižke chýba akákoľvek "iskra", originalita. State sú viac či menej nudné niekde až jemne odpudzujúce. Čakala som asi niečo úplne iné. Zrejme k napísaniu dobrej knihy nestačia iba autorove "štyridsaťštyri ročné skúsenosti" praxe v manželskej poradni.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Na co se ptají ženy - Tomáš Novák
Bod nula - Jorn Lier Horst, Thomas Enger
14,65 €
Ušetríte 5,05 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia