Neposlušné sykavky - Lucia Greňová
Neposlušné sykavky
7,70 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Prichystajte farbičky, rozcvičte si jazýčky, divadlo si zahráte, povolania spoznáte, tak do práce dajte sa, sykavky už traste sa! Zmeňte logopedické cvičenia z nudného stereotypu na zábavnú hru!... Čítať viac

7,70 €
Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Víťaz súťaže Hľadá sa slovenský Komenský (2021)!

Prichystajte farbičky, rozcvičte si jazýčky, divadlo si zahráte, povolania spoznáte, tak do práce dajte sa, sykavky už traste sa!
Zmeňte logopedické cvičenia z nudného stereotypu na zábavnú hru!

Pracovný zošit Neposlušné sykavky predstavuje výnimočnú logopedickú pomôcku pre deti, ktoré majú poruchu vo výslovnosti sykaviek – S, C, Z, DZ, Š, Č, Ž, DŽ. Cvičenia sú zamerané na fonematickú diferenciáciu, fixáciu hlások v prirodzených zvukoch, slabikách, slovách a vetách či automatizáciu hlások so sykavkami prostredníctvom básne. Obohatením sú grafomotorické cvičenia a úlohy zamerané na rozvoj slovnej zásoby v oblasti sveta povolaní, ako aj množstvo obrázkov s motivačnou funkciou. Publikácia je koncipovaná tak, aby dieťa s pomocou dospelého dokázalo rozvíjať sluchovú diferenciáciu hlások a trénovalo si ich výslovnosť na všetkých pozíciách slova. Úlohou dospelého je sprevádzať dieťa cvičeniami a zároveň mu poskytnúť správny rečový vzor. Trénovanie každej sykavky je vhodné začať hlasovou a dychovou rozcvičkou, ktoré sú obsiahnuté v úvode zošita. Tematické zameranie zošita na povolania je v súlade so ŠVP.

Neposlušné sykavky sú určené pre deti od 3 rokov.
Čítať viac
84 strán
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
207×298 mm
Hmotnosť
252 g
ISBN
9788081803079
Rok vydania
2022
Vekové odporúčanie
3+
Naše katalógové číslo
1518725
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Taktik
Pre koho
pre deti

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa vám páčila kniha?

Čítať viac

„Vždy, keď stretnete muža, z ktorého by bol dobrý manžel, zistíte, že ním už je.“

Úplne najviac - Maxim E. Matkin
Úplne najviac
Maxim E. Matkin