Knihy
E-knihy

Piou piou

Kartová hra

  Djeco, 2013
  Výrobca
  Djeco, 2013

  Zábavná a strategická hra pre deti i dospelých. Hra, ktorá podnecuje tvorbu rôznych stratégií, závislích od počtu kariet a hráčov. Dokážete vyliahnuť 3 kuriatka skôr ako protihráči? Budete znášať vlastné vajíčka, alebo súperove...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  8,95 €

  Viac o produkte

  Zábavná a strategická hra pre deti i dospelých. Hra, ktorá podnecuje tvorbu rôznych stratégií, závislích od počtu kariet a hráčov. Dokážete vyliahnuť 3 kuriatka skôr ako protihráči?
  Budete znášať vlastné vajíčka, alebo súperove... Na začiatku sa rozdajú 4 karty každému hráčovi, ostatné karty sa položia do stredu vedľa všetkých vajíčok.
  Prvý hráč môže zniesť vajíčko, ak má kohútika, sliepočku a hmiezdo, alebo môže vyhodiť jednu zo svojich kariet. Následne si potiahne taký počet kariet, aby mal na ruke 4 karty. Nasledujúci hráč môže okrem týchto možností aj ukradúť vajíčko spoluhráčovi za predpokladu, že má líšku a protihráč nemá 2 kohútikov, ktorými sa vie ubrániť líške.
  Ak má hráč už vajíčko a medzi 4 kartami aj 2 sliepočky, môže zo svojho vajíčka vyliahnuť kuriatko za sprievodu zvuku kót-ko-dá.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Piou piou -
  Kniha Doprava - 0
  20,99 €
  Ušetríte 2,95 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet dielikov
  1
  Naše katalógové číslo
  150390
  Rozmery krabice
  87×119 mm
  Katalógové číslo výrobcu
  05119

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  5,0 / 5

  2 hodnotenia

  2
  0
  0
  0
  0
  Kúpte spolu
  Piou piou -
  Kniha Doprava - 0
  20,99 €
  Ušetríte 2,95 €

  „Dobrá kniha nemá koniec.“

  R. D. Cumming