Knihy
E-knihy

Etnokorálky

Grada, 2011
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2011

Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních...

Čítaj viac

3,75 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Jednotlivé kapitoly knihy se věnují šperkům vytvořeným z korálků podle ozdob, kterými se krášlí obyvatelé čtyř kontinentů. Při zhotovování šperků inspirovaných vzdálenými kulturami lze vzájemně propojovat prvky několika kultur a vytvořit tak vlastní zajímavý originál. Návody jsou označeny stupněm náročnosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Etnokorálky - Jana Jiroušková
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
14,74 €
Ušetríte 2,96 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
112
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
144901
Rok vydania
2011

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

0,0 / 5

1 hodnotenie


Elena Hallová
27.3.2015
Názor čitateľa
Super kniha, kde sa človek dozvie, kde sa aké ozdoby nosia. Výborná aj na inšpiráciu na vytvorenie podobných šperkov.Super. Veľmi rada ju doporučím aj ostatným zákazníkom.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Etnokorálky - Jana Jiroušková
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
14,74 €
Ušetríte 2,96 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia