Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Splnené želania - Wayne W. Dyer
Splnené želania
9,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Splnené želania

Ako si osvojiť umenie uskutočňovať svoje želania

Gardenia, 2013
Vydavateľstvo
Gardenia, 2013

V Splnených želaniach sa autor prihovára tej časti vás, ktorá pozná vašu vznešenosť a nadchýna sa predstavou vašej duše, že sa rozpínate a rúcate všetky obmedzenia. Ideál vašej duše, to, po čom najviac túži, nie je "poznanie"...

Čítaj viac

9,90 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V Splnených želaniach sa autor prihovára tej časti vás, ktorá pozná vašu vznešenosť a nadchýna sa predstavou vašej duše, že sa rozpínate a rúcate všetky obmedzenia. Ideál vašej duše, to, po čom najviac túži, nie je "poznanie". Nezaujíma ju porovnávanie ani víťazenie, ani svetlo, ani vlastníctvo, dokonca ani šťastie. Ideál vašej duše je priestor, rozpínanie, nesmiernosť a najviac zo všetkého potreba sa slobodne zväčšovať, siahať ďalej, obsiahnuť nekonečno.

Kniha sa zaoberá tým ako si osvojiť umenie uskutočňovať všetky vaše želania. Najväčší dar, ktorý ste do života dostali je vaša predstavivosť. Splnené želania vás pozývajú na cestu objavovania, aby ste sa mohli začať dotýkať síl ukrytých vo vás a utvárať si život, v ktorom sa prejaví vaša predstavivosť ako prítomná skutočnosť.

Dr. Wayne Dyer je priekopníkom skúmania oblasti nášho najvyššieho Ja a ukazuje ako môžete zmeniť vonkajšiu a vnútornú predstavu o sebe, vydať sa na cestu sebarealizácie a naplniť duchovnú pravdu, pretože s Bohom je všetko možné.

Praktizovaním osobitnej metódy prestavby vašej nevedomej mysle, sa naučíte umiestňovať do vašej predstavy to, čo túžite uskutočniť, ale aj nadviazať spojenie s vaším najvyšším Ja a ostať v spojení so Zdrojom bytia. Z perspektívy vášho najvyššieho Ja spoznáte spôsob, ako pracovať s vašou predstavivosťou novým a efektívnym spôsobom.
Kniha vám tiež umožní Vidieť - s veľkým písmenom V - vašu Božiu podstatu a vo vás prítomné vyššie Ja, ktoré vás povedie k osvojeniu si umenia uskutočňovania. Túto schopnosť si rozviniete práve cez vedomé ovládanie vašej predstavivosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Splnené želania - Wayne W. Dyer
Premena vášho života od ambícií k zmyslu - Wayne W. Dyer
18,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
192
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Gardenia
Rozmer
155×225 mm
ISBN
9788085662757
Naše katalógové číslo
141724

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Leni
28.11.2018
Čítala som toľko kníh od doktora Wayne Dyera a toto je zďaleka jeho najlepšia
Wayne Dyer je známy tým, že píše a učí o duchovných princípoch prejavovania toho, čo chceme, do našich životov. Hoci sa niektoré správy môžu zdať opakujúce sa z iných kníh od Dr. Dyera a iných autorov toho istého žánru, Wishes Fulfilled poskytuje vynikajúce vysvetlenie našej duchovnej moci, aby sme do našich životov vytvorili dobré veci, ktoré si predstavujeme. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Splnené želania - Wayne W. Dyer
Premena vášho života od ambícií k zmyslu - Wayne W. Dyer
18,80 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green