Knihy
E-knihy
41,18 €

Bežná cena Bežne 43,00 €

Ušetríte 4%

Posielame do 8 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

KMOTROV zábavná spoločenská dosková hra o tom, ako to chodí v meste Kmotrov!

Hráči putujú nočným mestom plným prostitútok, dílerov a herní. Cieľom je do tohto podsvetia preniknúť a začať ho ovládať. Hráči k tomu potrebujú peniaze, dravosť a šťastie. Z dojednaných kšeftov im chodia provízie a oni tým postupne rozširujú svoj majetok. Čím väčšie zisky však majú, tým väčšie straty im hrozia. Pravidlá podsvetia su neúprosné. Je treba podplácať papalášov, platiť výpalné, čeliť neľútostným súperom aj neočakávaným problémom. Ale práve nekalé praktiky vedú často k legálnej moci. Kto má dosť peňazí, môže si časom kúpiť jednotlivých predstaviteľov moci výkonnej -Policajta, súdnej - Sudcu aj zákonodárnej - Starostu a stať sa ich kmotrom. Iba ten skutočne „naj“, dokáže nakoniec získať všetko a stať sa všemocným ŠÉFOM.

Čítaj viac
Kúpte spolu
KMOTROV - Mikuláš Josek
Dobble Harry Potter EN -
57,17 €
Ušetríte 1,82 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Tomáš Perička
8.9.2015
Kmotrov
Vynikajúca hra na dlhé večery. Vhodná aj na párty. Deti od 15 rokov sa išli za ňou zblázniť, bolo to akoby hrali monopoly a pritom ich nehrali a náramne sa bavili.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
KMOTROV - Mikuláš Josek
Dobble Harry Potter EN -
57,17 €
Ušetríte 1,82 €

„Kniha je základom poznania, učiteľom vekov, vládcom kráľovstva ducha.“

Lucius Annaeus Seneca