Byla to noc, na kterou by Cara ráda zapomněla. Noc po dni, kdy pohřbila manžela, noc, kdy ztratila nevinnost, noc, kdy si – po kolikáté již? – musela přiznat, že je pro celý svět outsiderem. Byla to noc, kdy se Maximovi zhroutily...

Čítať viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Byla to noc, na kterou by Cara ráda zapomněla. Noc po dni, kdy pohřbila manžela, noc, kdy ztratila nevinnost, noc, kdy si – po kolikáté již? – musela přiznat, že je pro celý svět outsiderem.
Byla to noc, kdy se Maximovi zhroutily plány, kterými chtěl korunovat svou odplatu, noc poté, kdy svedl vdovu po otci, aby zjistil, že je úplně jiná, než si myslel.
Byla to noc, kterou ani jeden z nich nemohl dostat ze vzpomínek.
A vlastně ani nechtěl!
Čítať viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
1662-3 hodiny čítania
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1372887
Jazyk
čeština
Séria
Harlequin Sladký život
Vydavateľstvo
HarperCollins

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítať viac
Čítať viac

„Vo formičke. To je ten typ splynutia, keď si pritúlite druhú bytosť chrbtom k svojmu telu. Schúlite ju tak do seba, uzavriete v objatí niekde tam, kde sa telá dotýkajú celým povrchom. Ako vlhký piesok, ktorý deti naberajú do formičiek a vzápčtí vyklápajú vytvarovaný.“

Honeymoon - Jana Beňová
Honeymoon
Jana Beňová