Dixit 2: Quest (rozšíření) - Jean-Louis Roubira
Dixit 2: Quest (rozšíření)
17,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
17,00 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Toto rozšírenie prináša nových 84 kariet.

Chýba Vám hra na párty? Hra Dixit je na takéto udalosti ako stvorená. Hráči majú na ruke 6 krásne ilustrovaných kariet. Začínajúci hráč si vyberie akúkoľvek kartu, ktorú krátko popíše a položí ju rubom na stôl. Ostatní hráči sa snažia zo svojich kariet vybrať práve takú, ktorá najviac sedí rozprávačovmu opisu. Všetci dajú svoje karty do stredu stola rubom. Potom rozprávač tieto karty zamieša a vyloží ich lícom nahor. Ostatní hráči budú skryto žetónikmi hádať, ktorá karta je rozprávačova.
Podľa správnosti tipov budú rozdané body. Avšak má to háčik - ak rozprávača nikto neuhádane, všetci okrem rozprávača dostanú bodu a naopak ak rozprávača uhádnu všetci taktiež dostanú body všetci okrem rozprávača. V roli rozprávača sa hráči striedajú.


počet hráčov: 3 - 6
doba hrania: 30 min.
odporúčaný vek: od 8 rokov
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dixit 2: Quest (rozšíření) - Jean-Louis Roubira
Dixit - Jean-Louis Roubira
42,19 €
Ušetríte 1,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
119×275 mm
Katalógové číslo výrobcu
1207
Naše katalógové číslo
136892

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Magdaléna
21.6.2018
Skvelé rozšírenie základnej hry
Originál hru sme sa hrali už niekoľkokrát a vždy sa veľmi dobre bavíme. Avšak, za ten čas sa nám karty už trochu "okukali". Keď som však dokúpila ďalšie rozšírenie, aj tie známe karty, akoby sa medzi tými novými celkom stratili a z hry je zrazu celkom nový pocit!
Hra je fantastická aj v rámci medinárodnej skupiny ľudí, ak nehovoria všetci jedným jaykom, nakoľko všetko prebieha len cez obrázky a kľúčové slová. Rozhodne odporúčam!
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dixit 2: Quest (rozšíření) - Jean-Louis Roubira
Dixit - Jean-Louis Roubira
42,19 €
Ušetríte 1,80 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev