Knihy
E-knihy
3,34 €

Bežná cena Bežne 3,50 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

3,34 €

Viac o tituleVeselohra o spletitej histórii istého červeného dáždnika, ktorým vraj podľa miestnej legendy svätý Peter ochránil osirelú sestru glogovského farára pred náhlym prudkým lejakom. O niekoľko rokov neskôr je už z malej siroty krásna Veronika a o jej ruku sa uchádza mladý a nádejný právnik Juraj Vibra, ktorý do Glogovej prichádza, aby tu pátral po záhadne stratenom dedičstve po svojom dávnejšie zosnulom otcovi. Po tom, čo sa do Veroniky zamiluje, však pre neho celá záležitosť zrazu celkom stráca dôležitosť.

A comedy about the complicated history of a red umbrella, which, according to a local legend, St. Peter used to protect the orphaned sister of the Glogová vicar in a sudden rainstorm. A few years later, Veronika is grown up into a beautiful young woman and she is courted by young promising attorney Juraj Vibra, who arrived in Glogová in search of the mysteriously lost inheritance from his long dead father. However, after falling in love with Veronika, his priorities go through a major transformation.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dáždnik svätého Petra - Vladislav Pavlovič, Frigyes Bán
Čert nespí - Peter Solan
6,68 €
Ušetríte 0,32 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
St. Peter’s Umbrella
Dabing
slovenský
Príloha
hlasový komentár pre nevidiacich
Titulky
slovenské, anglické
 
DVD obal
Naše katalógové číslo
133054

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

4,5 / 5

4 hodnotenia

2
2
0
0
0

15.1.2016
Názor diváka
Príjemná veselohra, dobré herecké výkony, slušná kvalita obrazu.
Kňaz ktorý zamladi presviedča dedinčanov, aby nebláznili a nevideli zázraky v každej drobnosti, si rýchlo zvykne na výhody ktoré plynú z vlastníctva vzácnej "relikvie". Aké slovenské :-) Ešteže má takú milú sestru.
Čítaj viac
Ludovit Kanta
19.1.2013
Názor diváka
Moj obľúbený film z detstva .Pribeh rozpráva tak podarene a s humorom a šarmom,radosť pozerať !Technicka kvalita DVD je obdivuhodná.
Čítaj viac
jarmila
24.11.2012
Názor diváka
film patrí k mojim obľúbeným od detstva, ukazuje,ako sú ľudia nachyľní vysvetliť si bežné veci ako nevysvetliteľné zázraky
Čítaj viac

Kúpte spolu
Dáždnik svätého Petra - Vladislav Pavlovič, Frigyes Bán
Čert nespí - Peter Solan
6,68 €
Ušetríte 0,32 €

„Myslím, že prednášky nemôžu toľko prospieť ako čítanie kníh, z ktorých sa prednášky robia.“

Samuel Johnson