Knihy
E-knihy
3,34 €

Bežná cena Bežne 3,50 €

Ušetríte 5%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

3,34 €

Viac o tituleDej kostýmovej veselohry, nakrútenej podľa známej poviedky klasika slovenskej literatúry Janka Jesenského, sa odohráva v roku 1910 v istom malomeste, ktoré v tom čase žije prípravami na najväčšiu udalosť roka – slávnostný ples. Príchod vojenského oddielu však celé mestečko obráti hore nohami. Hoci sa nájdu hneď viacerí, ktorí sa z obáv o svoje snúbenice pokúsia plánovanú spoločenskú udalosť oddialiť, starosta mesta a veliteľ oddielu sa napokon dohodnú, že ples sa predsa len uskutoční.

Based on the short story by Janko Jesenský, this costume comedy is set in a small Slovak town in 1910. The place is buzzing with excitement in the expectation of the greatest event of the year – the upcoming annual ball. The arrival of a military regiment turns the whole community upside down. In their efforts to shield their fiancées from the intruders, several local gentlemen try to cancel the dance altogether, but the mayor and the regiment commander agree to hold the ball after all.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štvorylka - Jozef Medveď, Karol Krška
Dáždnik svätého Petra - Vladislav Pavlovič, Frigyes Bán
6,68 €
Ušetríte 0,32 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

0,0 / 5

1 hodnotenieKúpte spolu
Štvorylka - Jozef Medveď, Karol Krška
Dáždnik svätého Petra - Vladislav Pavlovič, Frigyes Bán
6,68 €
Ušetríte 0,32 €

„Žiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné.“

Sam Levenson