Knihy
E-knihy

Internetová publicistika

Grada, 2011
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2011

Praktický průvodce pro publicisty přibližuje technické nástroje k publikování on-line a funkční a obchodní modely on-line médií. Popisuje základní pravidla pro tvorbu textu k on-line publikaci a poskytuje čtenářům ucelený pohled...

Čítaj viac

3,75 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Praktický průvodce pro publicisty přibližuje technické nástroje k publikování on-line a funkční a obchodní modely on-line médií. Popisuje základní pravidla pro tvorbu textu k on-line publikaci a poskytuje čtenářům ucelený pohled na internetová média nejen v českém prostředí. Přináší informace potřebné k samostatné tvorbě a publikaci autorských děl na webu i ke spolupráci s redakcemi on-line médií.Publikaci jistě ocení všichni studenti žurnalistiky a mediálních studií, publicisté pracující s on-line médii a píšící pro ně a lidé zajímající se o problematiku fungování žurnalistiky v prostředí internetu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Internetová publicistika - Vojtěch Bednář
Medveď - Gard Sveen
11,65 €
Ušetríte 5,05 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Tereza
9.10.2013
Výborná kniha
Ucelený prehľad o problematike internetového publikovania. Povinná jazda pre študentov žurnalistiky ale hodí sa prakticky každému, kto sa venuje online publikovaniu - napr. blogerom, ktorí chcú blogovať profesionálnejšie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Internetová publicistika - Vojtěch Bednář
Medveď - Gard Sveen
11,65 €
Ušetríte 5,05 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia