Knihy
E-knihy

Nemčina v pohode

Hemisféry, 2012
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Hemisféry, 2012

S Nemčinou v pohode si obohatíte si slovnú zásobu, dozviete sa, ako správne pozdraviť, predstaviť sa, osloviť niekoho alebo poďakovať. Nebudete musieť v pamäti loviť slová pri rozlúčke. Všetkých 281 fráz je so slovenským prekladom...

Čítaj viac

2,95 €

Bežná cena Bežne 7,99 €

Ušetríte 63%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

S Nemčinou v pohode si obohatíte si slovnú zásobu, dozviete sa, ako správne pozdraviť, predstaviť sa, osloviť niekoho alebo poďakovať. Nebudete musieť v pamäti loviť slová pri rozlúčke. Všetkých 281 fráz je so slovenským prekladom. Na zlepšenie sústredenia pri učení vám odporúčame stimulačné prístroje. Mozgové vlny alfa sú na učenie najlepšie. Svetelná a zvuková stimulácia uvoľní myseľ a človek sa učí niekoľkonásobne rýchlejšie.
Učenie vám pôjde veľmi rýchlo, stačí zvoliť si účel vášho snaženia. Zvážte výhody, ktoré vám znalosť nemčiny prinesie a stanovte si cieľ, ktorý chcete učením dosiahnuť. Vonkajšia motivácia, ako poskytnutie odmeny alebo hrozba sankcie nestačí.
Pomôžu vám aj nahrávky, ktoré si môžete doobjednať na www.hemisfery. sk. Stačí iba počúvať. Ak sa chystáte do krajín, kde sa hovorí po nemecky, odporúčame vám pokračovať s učebnicou Nemčina na počúvanie.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemčina v pohode - Lucie Meisnerová
Betónová blondína - Michael Connelly
11,94 €
Ušetríte 9,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
25
Vydavateľstvo
Hemisféry
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
131791
Rok vydania
2012

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemčina v pohode - Lucie Meisnerová
Betónová blondína - Michael Connelly
11,94 €
Ušetríte 9,00 €

„Knihy nemajú byť nábytkom, ktorý by ozdoboval byt, majú byť potravou, ktorá živí ducha.“

Petrarca