Knihy
E-knihy
30,51 €

Bežná cena Bežne 31,80 €

Ušetríte 4%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Další z řady učebnic určených nejen samoukům. Autorka učebnici rozdělila do 30 lekcí, z nichž každá začíná maďarským textem. V první polovině je sestavila sama, v druhé části jsou úryvky z maďarské beletrie a publicistických či odborných textů. Gramatická část je zaměřena na jevy, které tvoří jádro maďarské gramatiky. Vzhledem k odlišné struktuře maďarštiny se gramatika probírá v jiném pořadí a rozsahu, než jak to bývá zvykem. Cílem učebnice je umožnit zájemcům naučit se číst běžné a lehčí texty. Slovní zásoba učebnice obsahuje asi 2500 slov a několik set frazeologických jednotek. Na konci jsou v tabulkách shrnuty probrané gramatické jevy, nechybí ani klíč ke cvičením a k článkům. Součástí učebnice jsou dvě audio CD, nabízející nácvik správné výslovnosti, texty a rozhovory ze všech lekcí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Maďarština (nejen) pro samouky - Angelika Schreierová
Z fitka do kuchyne špeciál III - Lucia Švaral, Fitshaker tím
46,49 €
Ušetríte 5,21 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
336+160
Hmotnosť
645 g
Rok vydania
2012
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Leda
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788073352721
Naše katalógové číslo
128414

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

0
2
0
0
0

Roland
3.1.2018
Odporúčam
Kniha je výborná. Odporúčam ju každému. Má veľmi široký záber, zahŕňa snáď úplne celú gramatiku. Úvodné texty sú súce ťažké pre začiatočníkov, ale výklad je perfektný a zrozumiteľný. Odporúčam.
Čítaj viac
25.9.2013
Konečne...
....po niekoľkých odloženiach uzrela svetlo sveta táto učebnica pre samoukov. Paní Schreierovú ma skvelé kvality a nie je gramatická otázka na ktorú by nemala odpoveď. Zastávam ale názor, že najlepšie je učenie jazyka spojiť s nejakým kurzom (p.Schreierová vedie aj kurzy), kde sa práve prípadne gramatické otázky riešia.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Maďarština (nejen) pro samouky - Angelika Schreierová
Z fitka do kuchyne špeciál III - Lucia Švaral, Fitshaker tím
46,49 €
Ušetríte 5,21 €

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský