Znám Tě? - Nika Peas
Znám Tě?

13,11 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Znám Tě? - Nika Peas
Znám Tě? - Nika Peas

Znám Tě?

3. díl tetralogie Bratří MacLachlanů

Zuzanin život je kolotoč práce, povinností a strachu. Sama vychovává tříletou holčičku Pepper, se kterou žije na ostrově. Společnosti lidí se straní. Mužům se pak vyhýbá zcela... Čítať viac

3. diel série
Tetralogie Bratří MacLachlanů
Vydavateľstvo
Mediaplex, 2021
224 strán
3 hodiny čítania

Zuzanin život je kolotoč práce, povinností a strachu. Sama vychovává tříletou holčičku Pepper, se kterou žije na ostrově. Společnosti lidí se straní. Mužům se pak vyhýbá zcela záměrně... Proto když při pravidelné cestě na Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Čeština

13,11 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Zuzanin život je kolotoč práce, povinností a strachu. Sama vychovává tříletou holčičku Pepper, se kterou žije na ostrově. Společnosti lidí se straní. Mužům se pak vyhýbá zcela záměrně.  

Proto když při pravidelné cestě na pevninu, kam odváží články o ekologii, srazí svým stařičkým autem vysokého cizince, hrůzou nemůže ani uvažovat. Muž se z posledních sil vydrápe na sedadlo spolujezdce a omdlí. Zuzana zhrouceného a potlučeného muže odveze do nemocnice. Strach ze soudního stíhání, následného trestu a logického odebrání malé dcerky Pepper ji donutí lhát zdravotnímu personálu.  

Historka o tom, že jela hledat milovaného snoubence Marka, který byl přepadený, okradený a zbitý ve škarpě u cesty, jí projde. Bohužel jí uvěří i sám zraněný muž, který po úrazu trpí dočasnou ztrátou paměti.  

Zuzana je nucena odvézt si tohoto cizince s sebou na ostrov. Co si ale má počít s vysokým svalnatým chlapem, který se k ní chová jako k žádoucí ženě a k její dceři jako budoucí táta? Jak dlouho může vydržet křehká skořápka pohody, než praskne pod tíhou vykonstruovaných lží? A jak dlouho vydrží odolávat Zuzana, která den ode dne zjišťuje, že mužské dotyky a něžnosti nejsou vůbec špatná věc? A co se stane, až všechna Zuzanina pečlivě střežená tajemství spatří světlo světa? Nemluvě o tajemstvích, která má pohledný Mark...
Čítať viac
Počet strán
224
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
282 g
ISBN
9788087720578
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1267779
Štýl
romantický
Jazyk
čeština
3. diel série
Tetralogie Bratří MacLachlanů
Vydavateľstvo
Mediaplex
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

15
10.3.2022
Opäť zaujímavý príbeh o jednom z bratov MacLachlanovcov.
Tento chcel svoju vlastnú rodinu, takú ako videl u svojich starších bratov, ale nejako sa mu ju nedarilo si zaobstarať. Z tých nádejných pravých sa vždy vykľulo to isté. Až sa mu to podarilo pri nehode, len to ešte nevedel.
Veľmi som chcela vedieť o Zuzaninej minulosti a prečo žije na Kapverdách, keďže je češka, to ma nútilo snažiť sa čítať rýchlo.
A tešila som sa hlavne na zvrat, ako si Wallace spomenie na to, čo sa stalo. To by som možno čakala o niečo inak opísané, bolo to len tak jemne a zrazu bum, vedel meno aj priezvisko aj všetko ostatné.
Zuzana bola veľmi silná a sebestačná žena, hoci to nemala ľahké, zvládala to celkom dobre, aby zabezpečila sebe a dcére čo bolo treba. Pepper bola zlatíčko, veľmi sa mi páčili jej brepty.
Zuzaniným dôvodom, prečo nepovedať pravdu hneď, som rozumela. A aj Wallacovým, že sa riadne naštval, keď si spomenul. Muselo to byť pre neho veľmi ťažké. Trošku som nerozumela tomu, čo potom urobila Zuzana, ale zasa, bála sa, myslím.
Bolo to veľmi pekné. Veľmi zľahka sa spoznávali, aj keď za zložitých podmienok. A celá Zuzanina zapálenosť ekológiou bola veľmi príjemným oživením a veľmi dobre sa to čítalo a čosi z toho si odniesol aj Wallace.
Bolo pár vecí, ktoré pre mňa boli málo uveriteľné, najmä v nemocnici, ale nijak mi nevadili v deji. Bolo to celkom originálne.
Záver trošku prikrátky, ale inak pekný.
Čítať viac

„A ja som sa doňho zaľúbila, ako keď človek zaspáva: pomaly, pomaličky až zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green