Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Elektrické stroje - Ľudovít Hüttner, Ludvít Klug
Elektrické stroje
11,49 €
Knihy
E-knihy
11,49 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Predložený text si kladie za cieľ oboznámiť poslucháčov s problematikou premeny energie z mechanickej na elektrickú - generátory, z elektrickej na mechanickú - motory, ako aj s kvalitatívnou premenou elektrickej energie - transformátory, teda s problematikou elektrických strojov.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
172
Hmotnosť
450 g
Rok vydania
2011
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
STU
Rozmer
207×290 mm
ISBN
9788022736367
Naše katalógové číslo
123694

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1

Juraj
5.4.2014
Názor čitateľa
Kto nevie nič o elektrine dopredu ,ten nech si to ani nekupuje. Je to kompót poznatkov a dosť nesúvisle prepojených medzi sebou . Kupoval som si ju s cieľom naučiť sa o elektromotoroch od A-Z a prijateľným spôsobom. Reklama na ňu v Martinuse mi zodpovedala mojim cieľom.Kupovanie cez Martinus bolo chybou nakoľko som si tú knihu nemohol prelistovať a posúdiť či sa mi hodí na ďalšie štúdium . Zaplatil som dosť peňazí a skutočne mi to nepomohlo . Zistil som , že keby som nevedel nič o mechanike , nič o elektrodynamike, nič o diferencialnych rovniciach a tak podobne , tak by som bol na nule , ale aj tak spôsob vysvetľovania danej látky je podobný Vikipédii , nedá človeku moc vedomostí . Neviem načo autori túto knihu písali , asi si chceli zarobiť alebo čo . Určite nebolo ich cieľom odovzať svoje poznatky vedomosti chtivým ľuďom ale asi ich od toho odradiť a znechutiť. To druhé sa im v mojom prípade podarilo. Kupovať odborné knihy od Martinusa bez predchádzajúceho listovania bolo pre mňa omylom . Už to asi nikdy neurobím, pokiaľ si túto knihu nejako ináč neprelistujem a nepreverím Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac

„Knihou by sa malo nazvať iba to, čo obsahuje niečo nové.“

Lichtenberg