Skrotenie jastraba

Magické pokračovanie série o Havraních chlapcoch!

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2021
1. diel série
Snová trilógia

Ďalšie formáty

Kniha
12,95 €

Voľné pokračovanie úspešného Havranieho cyklu, ktorý si svojou neopakovateľnou snovou atmosférou získal srdcia fanúšikov tajomna a magického realizmu na celom svete...

Čítať viac

Voľné pokračovanie úspešného Havranieho cyklu, ktorý si svojou neopakovateľnou snovou atmosférou získal srdcia fanúšikov tajomna a magického realizmu na celom svete...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Voľné pokračovanie úspešného Havranieho cyklu, ktorý si svojou neopakovateľnou snovou atmosférou získal srdcia fanúšikov tajomna a magického realizmu na celom svete.

Ronan Lynch je zlodej snov. Zo sna do svojej prapodivnej reality dokáže zhmotniť nielen všakovaké zvláštnosti, ale aj pohromy. Jordan Hennessyová je zlodejka. Čím bližšie je k svojmu vysnívanému cieľu, tým nemožnejšie je sa od neho odpútať. Carmen Farooq-Laneová je lovkyňa. Jej brat bol zlodej snov... a zabijak. Na vlastné oči videla, čo dokáže snívanie spraviť s človekom a akú spúšť vedia napáchať zlodeji snov. No to je nič v porovnaní so skazou, do ktorej sa rúti svet.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
12,95 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
9,09 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Call Down the Hawk (Dreamer Trilogy 1)
Počet strán
4326 hodín čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-556-5416-4
ISBN EPUB
978-80-556-5417-1
ISBN PDF
978-80-556-5415-7
Naše katalógové číslo
1229421
Jazyk
slovenčina
Preklad
1. diel série
Snová trilógia
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,1 / 5

8 hodnotení

1
3
1
0
0

11
18.4.2022
Skvelá kniha a výborný rozjazd novej série.
Skvelá kniha a výborný rozjazd novej série. Malo to trochu inú atmosféru ako Havraní cyklus. Bolo to o niečo temnejšie a akčnejšie. Mimochodom okrem spomínaných postáv v anotácií sa stretneme aj s ďalšími veľmi zaujímavými aktérmi. Najmä istá Hennessy.

Ak sa vám páčila séria Havraní cyklus, ktorú z celého srdca odporúčam, tak Skrotenie Jastraba ako voľné pokračovanie, by ste si rozhodne nemali nechať ujsť.

Maggie Stiefvater je umelkyňa celou svojou dušou. Jej neobyčajné vízie prenáša na stránky svojich kníh. Jej rozprávanie je trochu abstraktné, tajomné, postavy sú rôznorodé a neobyčajné.
Čítať viac
25
23.11.2021
Skrotenie jastraba je vlastne most medzi Havraními chlapcami a zlodejmi snov. Autorka stavia na predtým vytvorenom svete, no rozširuje ho. Predstavuje nové postavy, ich motiváciu a tiež ukazuje, o čom táto trilógia bude. Čo spôsobilo, že prvá polovica knihy je o čosi rozpačitejšia a rozvláčnejšia. Príbeh skutočne ožije až v tej druhej. Vtedy začne všetko dávať zmysel. Epickým záverom Stiefvater potvrdila, že si čitateľa dokáže získať. A tiež ho ním navnadila na ďalšie pokračovanie. Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Čas je podvratný hráč, nepodpisuje sa na tvárach tých najmilovanejší­ch, berie nám ich pomaly, nenápadne, tak, že si to ani nevšimneme. Je rafinovanejší­ než smrť sama. “