Deti v sieti

Riziká virtuálneho priestoru a ochrana pred nimi

Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Dibuk, 2012

Deti a dospievajúci sú jednou z najviac ohrozených skupín vo virtuálnom prostredí a zároveň sú tými, pre ktorých sú nové technológie najväčším lákadlom. Publikácia prináša prehľad základných ohrození virtuálneho sveta...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Deti a dospievajúci sú jednou z najviac ohrozených skupín vo virtuálnom prostredí a zároveň sú tými, pre ktorých sú nové technológie najväčším lákadlom. Publikácia prináša prehľad základných ohrození virtuálneho sveta, ako sú kyberšikanovanie, závislosti, nadväzovanie vzťahov cez internet či zneužitie osobných údajov. Čitatelia sa dozvedia, ako tieto riziká vyzerajú, ako ich rozpoznať, ako pred nimi ochrániť deti a ako sa s nimi o týchto témach rozprávať.

Publikácia je určená predovšetkým rodičom, ale aj učiteľom a iným pracovníkom s deťmi a mládežou, ktorí sa tejto oblasti venujú a chcú sa v nej lepšie orientovať.

Kniha vznikla v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a spoločnosťou Slovak Telekom, ktorá sa dlhodobo venuje ochrane detí na internete a pri mobilnej komunikácii.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
108
Rok vydania
2012
Naše katalógové číslo
122858
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Dibuk

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“