Zázraky každodenného života - Daniela Bérešová
Zázraky každodenného života
6,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Zázraky každodenného života je romantickou novelou o láske, sklamaní a prekonávaní strachu, inšpirovaná skutočnými zážitkami z prostredia umeleckej a svadobnej agentúry. Príbeh odhalí čitateľom zákulisie aj podnikateľskú stratégiu Agentúry Daisy. Zároveň ponúka náhľad na každodennú prácu so všetkými radosťami a starosťami, ako aj výber tých najzaujímavejších a najkurióznejších skúseností za sedemročné obdobie.

Príbeh graduje vďaka romantickej zápletke zakázanej lásky dvoch postáv. Mladá a príťažlivá hrdinka Klára sa napriek nesúhlasu rodiny rozhodne zamestnať v umeleckej agentúre. Stáva sa z nej koordinátorka spoločenských podujatí a jej dovtedy jednotvárny život sa začína komplikovať. Je nútená vzoprieť sa nepriaznivým okolnostiam aj vlastnému strachu. Napokon, keď je pre pomoc druhému rezignovane ochotná obetovať čokoľvek, nečakane nachádza vlastné šťastie. Či už teda stojíte pred veľkým krokom uzavretia manželstva, snívate o práci v umeleckej sfére, alebo hľadáte odpoveď na otázku, ako sa dá byť v dnešnej dobe šťastní a úspešní, táto kniha je určená práve Vám.
O svoj recept na šťastie a úspech sa s vami podelí: Marián Čekovský, Milan Plačko, Roman Timko, Martin Husovský, Miro Procházka- Bogieman, Zsolt M.Tóth, Silvayovci a Šimon Svitok.

Pre koho je kniha určená:
- Pre budúce nevesty
- Pre ženy a dievčatá bez rozdielu veku
- Pre ľudí hľadajúcich odvahu na založenie vlastnej firmy
- Pre majiteľov svadobných a eventových agentúr a hotely
- Pre všetkých, ktorí o založení umeleckej agentúry zatiaľ iba uvažujú
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
1933-4 hodiny čítania
Väzba
pevná väzba
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
493 g
ISBN
9788097096021
Rok vydania
2011
Naše katalógové číslo
120574
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Ing. Daniela Bérešová
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Majka
31.8.2012
Oddýchnime si a priučme sa niečomu novému :-)
Veľmi pekne spracovaná kniha z vonku aj z vnútra ktorá sa hodi k nedeľnej pohodičke a kávičke :-) detailné opisy, ktoré Vám dovolia zájsť hlboko do Vašej predstavivosti. Kniha Vám odhalí aj to, ako sa krok po kroku dopracovať k podnikateľskému úspechu a že tá cesta nie je niekedy jednoduchá. Zaujímavé je aj čítanie známych osobností pochádzajúcich z rôzneho "súdka", ktorý Vám opíšu ich životný úspech. Čítaj viac
Beáta Záhumenská
20.3.2012
Zázraky
Ako hovorí príslovie, sú dva druhy kníh. Jedny skrášľujú život, druhé byt. Knižka Zázraky každodenného života od Daniely Bérešovej skrášľuje oboje. Krásny elegantný obal knižky láka pred čítaním pohladiť, pokochať sa očami. A naladí na hodnotný obsah.

Na stránkach knihy prežívame nielen romantický príbeh lásky, ale autorka veľmi pútavo odhaľuje oponu a necháva nás čitateľov nazrieť do zákulisia fungovania umeleckej agentúry.
Odvaha odhaliť podnikateľskú stratégiu ma veľmi prekvapila a naplnila obdivom.
Stávame sa účastníkmi nielen svadobných príprav, ale aj nečakaných situácií a ich riešenia s nadhľadom a profesionalitou.
Dozvedáme sa nielen o každodenných starostiach a radostiach v umeleckej agentúre, ale aj o láske k práci, ktorá dáva silu, začať každý deň s elánom.
Počas čítania sa vynárajú otázky. A čo my , a čo naša práca, naše podnikanie. Hľadáme vždy spôsoby, alebo výhovorky, ako sa to nedá?
Sme tímovými hráčmi alebo čakáme, nech to spraví ten druhý? Sme empatický, trpezlivý s ľuďmi, s kolegami, so zákazníkmi ? Dávame viac, ako sa od nás očakáva?
Robíme všetko preto, aby sme boli úspešný v tom, čo robíme?
Knižka dáva povzbudenie do poctivého podnikania a návod, ako z malých kamienkov vyskladať krásnu mozaiku, menom Zážitok!
A verte mi, knižka Zázraky každodenného života nie je taká, ktorá sa po prečítaní len tak založí. Dá sa z nej čerpať deň čo deň. Ako bonus čitateľa čakajú vyznania umelcov, ich recepty na šťastie a úspech.
Čítaj viac
Michaela Hajduková
23.2.2012
Názor čitateľa
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Kniha sa mi veľmi páčila ako celok. Bolo to veľmi príjemné čítanie, zaujal ma obal a celý príbeh doplnený o zaujímavé rozhovory. V podstate sa mi páči celá myšlienka tohto dielka.
Zanecháva zároveň v človeku rôzne pocity, či už úvahami o Slovensku, o šťastí nielen známych osobností, ale aj hrdinov v knihe... Páčila sa mi aj čarovná romantická zápletka medzi spevákom a pracovníčkou a agentúry. A v neposlednom rade je vidieť, že knihu autorka napísala s obrovskou láskou k svojej práci. Neľutujem čas, ktorý som mala možnosť stráviť čítaním tohto výnimočného "svadobného zákusku". Niektoré pasáže ma naozaj pobavili. Dobre som sa nasmiala napríklad na podarenom trojlístku svokra, nevesta a ženích, ktorý si doniesol meter na party stan a meral ho zvonku cez kríky, blato a burinu:)) A svokra, ktorá chcela aby agentúra dostala pod kontrolu aj fyzikálne zákony:)) Odporúčam ako príjemné oddychové čítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Človeka možno poznať podľa kníh, ktoré číta.“

Samuel Smiles