Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Angličtina - zlomte své věčné začátečnictví

100 jednoduchých rad, jak na angličtinu efektivně a bez stresu

Grada, 2004
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2004

Jak se přinutit studovat? Jak překonat krize a vytrvat? Jak si pomoci při nedorozumění? Co se naučit dříve a co později? Jak získat sebedůvěru? Známý propagátor technik duševní práce, rychločtení a efektivní výuky jazyků nechce nahrazovat...

Čítaj viac

5,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Jak se přinutit studovat? Jak překonat krize a vytrvat? Jak si pomoci při nedorozumění? Co se naučit dříve a co později? Jak získat sebedůvěru? Známý propagátor technik duševní práce, rychločtení a efektivní výuky jazyků nechce nahrazovat ani konverzační příručku, ani slovník. Tato kniha vás na rozdíl od učebnic nepodaruje rybou, ale ukáže vám, jak ryby lovit - naučí vás vybírat si, z čeho, s kým a jak se učit. Získejte návyky, které vám pomohou úspěšně zvládnout cizí jazyk.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Angličtina - zlomte své věčné začátečnictví - David Gruber
Temný plameň - Michael Connelly
13,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
132
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
110631
Rok vydania
2004

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

19 hodnotení

15
0
1
2
1

Peter
23.8.2006
veľmi slaba kniha
Tato kniha je velmi slabá, zbytočne vyhodené peniaze.
Na začiatku knihy autor píše po 25 stranu o tom, že je potrebné sa učiť angličtinu, potom je test, pomocou ktorého sa môžete otestovať, či sa vám oplatí učiť EN a prípadne ako ľahko/ťažko vám to pôjde.
Následne nasledujú rady ako si vybrať dobrého učiteľa a pod. A záverom píše o kurzoch v zahraničí, že je to najlepší spôsob ako sa zdokonaliť v EN, čo si myslím že je každému jasné aj bez prečítania pár strán o tom.
Som veľmi sklamaný touto knihou, skôr som očakával nejaké konkrétne rady ako sa učiť (kolko času tomu venovať, ako často si robiť opakovania, akých chýb sa vyvarovať, na čo sa hlavne zamerať...), prípadne ako si správne vybrať knihu z ktorej sa učiť (štruktúra lekcií, náročnosť gramatiky a cvičení, rozsiahlosť...) alebo ako sa ďalej zdokonalovať v angličtine a podobne.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Angličtina - zlomte své věčné začátečnictví - David Gruber
Temný plameň - Michael Connelly
13,99 €

„Niektoré knihy boli, zdá sa, napísané nie preto, aby sa z nich človek poučil, ale aby sa dozvedel, že autor niečo vie.“

Goethe